roflmao internacional - roflmaodžinca - roflbadge/tributes

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Dec 17, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. syss

    syss Veteran foruma

    svakako vrijedno spomena htio reć upravo... pravo smiješno :D
     
  2. Esh

    Esh HWB

  3. selvin

    selvin Moderator

    Nesto sam trazio po forumu kad naletih na ovo:
    viewtopic.php?f=13&t=3062

    Hurma njubaro :mrgreen:

     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Selvine je li te to hurma nesto isprozivao, ali svaka cast na ovome covjek uci dok je ziv. :lol: :lol:
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Ma slucajno naletio na ovo, pa rekoh da se vidi da je i moderator nekad bio njub :D Nece on zamjerit, nego mora se i on naci nekad u roflmao, red je da ga stavimo sad kad je moderator :D
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    :D :D :D
    Upravo :)
    Sjecam se dobro da sam jednom nesto spamao pa mi je umjesto sadrzaja tog posta neki od moderatora napisao "ne mozes ti spamat koliko mi mozemo brisati, u potpisu: domestoboys" :mrgreen:
     
  7. apdejt

    apdejt Overclocker

    Editovan post, posto su see odmah pobunili oko logike teme evo jedan klasican ROFL

    [​IMG]

    a sliku MSN cu staviti u odgovarajucu temu.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    I sta je tu za roflmao? :?

    Ovo izgleda postala megachat tema za opcu diskusiju.
     
  9. apdejt

    apdejt Overclocker

    Reko da ne otvaram novu temu djaba ionako je glupost sam od sebe ovaj MSN Live, ak ti toliko smeta prepravit cu je u neki ROFL material, a ovo je jedino mjesto gdje mogu spamati.

    EDIT: ne misli se 100% bukvalno za spam kako NAILS odmah potrca ispod da prokomentarise.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    ..nisam mod ali provjeri dva puta prije nego sto izjavis nesto slicno.
     
  11. Elegance

    Elegance Aktivista

    Ovo ti je prejako hurma :lol: :lol: .

     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Domestos, cini cuda cak i protiv masnoce :D ili je to neko drugo hemijsko sredstvo :D

    Bio sam nasao jos jedan post, ali ce bit da sam se na tebe okomio :D Kad ti je DogFather napisao da za 7 dana imas 30 postova, da si spamer, tako nekako :) Izgleda da imas fin napredak za 3 godine :smt003
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    apdejt, nema svrhe da editujes post pa da onda nesto nazor ubacujes (kao sad npr). Dao sam kritiku, ostavi kako jest nek vide i drugi sta je bilo - da se slicno ne ponovi drugim i da ne bude pitanja "sta li je on postavio, jooj ja nisam vidio".

    Zato sto se plava ne zove zelena :D
     
  14. Esh

    Esh HWB

     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Transforming laptop
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Esh

    Esh HWB

  17. tux_

    tux_ Aktivista

    Kazu i Shaq saznao preko Twittera da je trejdovan. Tek kasnije ga menadzer nazvao.. :mrgreen:
     
  18. Esh

    Esh HWB

     
  19. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    User review E7500 procesora na Neweggu:

     
  20. Esh

    Esh HWB

    In a keynote speech at the annual PricewaterhouseCoopers Entertainment and Media Outlook event Tuesday, Dow Jones Chief Executive Les Hinton raised the rhetoric a notch, calling the Internet search giant a vampire “sucking the blood” out of the newspaper business, and promised that new developments would level the playing field.

    “There is a charitable view of the history of Google,” said Mr. Hinton, who is also publisher of The Wall Street Journal. “[It] didn’t actually begin life in a cave as a digital vampire per se. The charitable view of Google is that the news business itself fed Google’s taste for this kind of blood.”
     
Thread Status:
Not open for further replies.