samo pitanje...

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Leoo, Jan 25, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Cuj samo ja??? Pa svaki dan neko je u pitanju. Al hajd do mene je :)
     
  2. ming

    ming Veteran foruma


    [​IMG]

    No tears baby šampon samo za tebe da više prestaneš cmizdriti.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Haha ma ne cmizdrim vec prosvjetljujem ljude :), al nemogu vise imam posla a i fakat ne vrijedi :)
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    tko točno? ekipa sa par accounta koji promoviraju ne-znam-ni-ja-šta? ekipa što uleti "daj mi key za cod"? isti ti koji tako uletavaju nakon 300 postova na forumu? ekipa koja ima 4 paralelno otvorene teme zbog hitnosti problema? ekipa koja ne čita pravila foruma koja su na vrhu svakog threada?
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Oj, ne mogu vise fakat :). A eto ako i drugi korisnici procjene da sam za banovanje onda slobodno :)
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Neki dan neko pravi temu na 3870 kakva je, kakav je taj i taj proizvodjac itd. a na temi za 3800 tacno 17 str. i 412 postova :wink: i ko ne bi obrisao jebiga. Treba brisat inace forum ne bi valjao qurcu, ko se ljuti uvali mu se kruti, ko to voli on je gay :D prema tome nema ljutnje :) , meni je jednom dvaput nestao post, na jednom je pisalo koji ce mi qurac 128 bitna grafika, i sta sam sad ja trebao otvorit temu sto mi nestaju postovi?
    Na nekakvim forumima se zareda 5-6 postova: ne znam, mozda, hmm, trebalo bi itd. odose zivci citajuci takva sranja.
    Evo imate moju dozvolu da mi brisete postove :D ako kakvu glu(post) napisem, slobodno .
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da sto se tice brisanja postova nije upitno uopste. Ali pogledaj kako je reagovao doticni moderator na moj post u ovoj temi i to bez ikakvog osnova.

    dmr wrote:
    joj trojica u isto vrijeme . Dobro je pa sam malo sacekao, bila bi 4-ica
    sulu wrote:
    Tebe fakat treba banovati na dnevnoj bazi da se primiriš.

    Pa onda ono nasladjivanje u ban listi isto djecurlija kakva!
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    pa eto baš smo dječurlija i ako ti se ne sviđa slobodno se ne moraš igrat sa nama.
     
  9. Leoo

    Leoo Novi član

    sve ovo sto si ispisao je TACNO samo iz tvog nekog ugla gledanja...ako sam "nepismen"(hahaha), kako ti kazes, mogao si TI uraditi edit...zato si moderator...
    privatnu diskusiju???
    pravila nisam citao jer nisam vidio razlog zasto bi se ovaj forum razlikovao od drugih...
    ako ti se ne svidja "posao" daj otkaz i ne pravi se pametan...
    --------------------
    stvar je u tome sto je vecina vas nepismena..ne razmislja logicki...ne pokusava rijesiti problem na miran nacin nego sav tekst koji sam ja otkucao jednostavno obrise...
    trazim da mi neko posalje "zbirku" zadataka u pascalu...i samo zato sto sam spomenuo skolu tema je blokirana???jel' to ima logike??? blokiraj, banuj, radi sta god hoces...ali zapamti da nisi na visem nivou ni od kog ovdje...Allahimanet!!!
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Ode :lol:
     
  11. GW

    GW Moderator

    I meni su počeli ići na živce ovi novi likovi što hoće da im riješiš problem besplatno, odmah i još misle da je tebi smisao života riješavati njihove probleme. A ako ne bude po njegovom odmah ne valjaš.Pa ako već hoćeš da ti neko pomogne zamoli kulturno i budi manji od makovog zrna, a nemoj zanovijetati. Nije ovo remote support.
    Ako ti se to ne sviđa, nazovi 1-900-MIRKOSOFT pa se žali.
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    S ovim postom nakon vise od mjesec dana samo je pokazao koliko je "pismen".
     
Thread Status:
Not open for further replies.