samo pitanje...

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Leoo, Jan 25, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Leoo

    Leoo Novi član

    evo jedno pitanje...
    postavio sam topic i gospodin moderator mi je rekao da procitam pravila foruma te da cu dobiti ban...ja molim da mi neko postavi link da procitam vise ta pravila jer ja ih nigdje nisam nasao...mozda je do mene.ali ja sam samo ovo nasao...faq.php

    nije nikakva provokacija ali poznavajuci vas ja cu dobiti ban jer sam postavio ovaj topic...ali nije vazno registrovat cu se opet...pozz svima
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  2. GW

    GW Moderator

    Da si malo bolje pogledao, našao bi pravila foruma u općoj diskusiji, na vrhu.
    Nema razloga da dobiješ ban za ovaj topic. A to što se tiče ponovne registracije, ne vjerujem da ćeš uspjeti.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    joj trojica u isto vrijeme :). Dobro je pa sam malo sacekao, bila bi 4-ica :mrgreen:
     
  5. ming

    ming Veteran foruma


    Tebe fakat treba banovati na dnevnoj bazi da se primiriš.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    -Decko je prodajnom threadu pisao "jel' mi moze neko reci svoje misljene o ovom Takems ramu???"
    Dakle da ne bude nesporazuma, radi se o thredu u kojem drugi lik prodaje ram, tj o threadu koji se nalazi u sekciji oglasi.
    -Decko je imao dva posta za redom. Dakle nije koristio edit opciju.
    -Decko je na javnom thredu pokusavao voditi privatnu diskusiju. Postoji PM za to, i to je lijepo navedeno u pravilima.
    -Decko, kao sto se moze zakljuciti iz ovog topica, nije ni procitao pravila. Nije ih cak ni vidio, iako pravila imamo u vecini sekcija.

    Decko mi je opalio tri pm-a, u 10 minuta onako nervozno, tipa sto mi ne odgovaras. Kao da sam ja online samo za njega, cekajuci da njemu nesto zatreba, pa da mu to odmah na pladnju dam.
    I decko se na to sve jos zali, a samo je upozoren. Pa sad vi recite da je lako biti moderator.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sva sreca pa se tebe ne pita. S tobom fakat nesto nije u redu!
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Banat uz objasnjenje: suvise glup da bi koristio internet.

    Provociranjem ces samo ubrzat postupak.
     
  9. GW

    GW Moderator

    "momak iz tuzle prodaje za 70 KM...da li je po tebi skupo to?" pita on...
    A nije naveo ni tip memorije ni količinu.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma


    Oces da vidis ko se pita? Fino te upozoravam, nemoj da opet cmizdreci govoris kako napustas forum, pa nakon par dana povratak podvijenog repa. Zato se malo primiri.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Neces me iznervirati svojom bahatoscu ne nadaj se.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Vidim naucilo se pameti, zato pamet u glavu ako hoces da postas po forumu 8)
     
  13. GW

    GW Moderator

    Možda bi trebalo uvesti obavezni a+ test za nove članove?
     
  14. Esh

    Esh HWB

    problem je u tome sto neki clanovi foruma misle da mod ekipa cim neko napise nesto pogresno odmah skoci na tog korisnika, brise mu postove, banuje i sl. sto nije tacno. dog je lijepo naveo primjer sta se sve desavalo, a garantujem da gore navedene pojave 95% clanova nije primijetilo i kad su vidjeli ovaj thread, mnogi su pomislili "e vala ovih hwb moderatori su najveci supci".

    tamo neki flameovi, pisanje poruka iskljucivo smajlijima, cuvena misljenja "potpisujem, slazem se, aha, ok", otvaranje tema tipa "sta vi mislite hoce li 2008 biti hairli", napadanje moderatora na pm ako nekad neko ne odgovori na thread (imali smo dosta situacija gdje su ljudi pitali sto nisu nesto prodali na oglasima !?), ocekivanje da budemo 24/7 support na forumu+msnu, izazivanje nekih mangupluka u smislu neko ti napise da nisi u pravu / ne razumijes pa se drugi napravi jos vecim mangupom sa nekom uvredom, kao biva ne moze ostat nedorecen, sta ce ostali pomislit itd.

    najsmjesnije od svega je sto neki misle da sulu, baha, syss, stivi il dog imaju nesto protiv njih i da oni bas eto namjereno njima brisu postove kako bi ih maltretirali i pokazali im kako su oni eto mocni. pa razmislite samo koliko je to smijesno. da je to istina, pa ne bi niko dolazio na forum, sta vam je? mi smo sasvim normalni ljudi sa dobrim znanjem u odredjenim oblastima i tu smo da pomognemo, razmijenimo misljenja, nashalimo se i sl. ja mogu shvatiti da mladja raja to drugacije dozivljava jer kad si osnovna skola ili pocetak srednje, valjda ti je neki fol imati op na ircu, biti moderator, shef da druga raja moze pricati da si negdje glavni, ali ne na hwbu, zao mi je.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Slazem se sa dosta toga sto si rekao. Ali isto tako kada neko od clanova koji nisu moderatori iznesu svoje misljenje o ovome sto ti pricas onda se to brise i to je kao spam. A da ne pricamo kada moderatori pocnu spamat onda to kao nije spam. Evo primjer ovdje, ako se ovaj post ne obrise u medjuvremenu viewtopic.php?f=6&t=9426&start=100
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  16. ming

    ming Veteran foruma

    To nije spam, idemo malo tvojih postova;

    Code:
    LOL car si hahaha :lol: 

    Mrsko mi vise traziti, ali da sumiramo obratiti paznju da se doticnom njubavcu svaki post sastoji od jedne recenice prosto prosirena i tona smajlija. Sad zamislite koliko je sranja tek obrisano i da je vec pusio bananu radi zamaranja svake teme sa ovim kalibrom postova.

    op, evo;

    Doticni njubavac vec je cmizdrio da mu nestaju postovi;

    viewtopic.php?f=1&t=8226

    Naravno sa dozom smajlija.





    Zato dragi forumasi molio bih vas da ovom jadniku pokazete gdje je log-off i da nas prestane daviti.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Vise od pola ovog sto si izdvojio nije spam vec je izvuceno iz konteksta, al nejse. Da imam vremana ko ti nasao bih duplo vise tvog spama! Hajd dosta vise sa ovim, ne vrijedi se boriti protiv vjetrenjaca!
     
  18. drdamir

    drdamir Aktivista

    Evo jedan adekvatan tekstić, upućen nikome i ni protiv koga, bez namjere da se iko nađe u njemu ili da nekom zasmeta:

    ŠEFA NE MOZEŠ POBEDITI

    Kada ti treba malo više vremena - spor si.
    Kada tvom šefu treba malo više vremena - on je temeljan.

    Kada nešto ne uradiš - lenj si.
    Kada tvoj šef nešto ne uradi - suviše je zauzet.

    Kada pogrešiš - ti si idiot.
    Kada tvoj šef pogreši - i on je samo čovek.

    Kada uradiš nešto što ti nije rečeno- prekoračuješ svoja ovlašćenja.
    Kada tvoj šef učini nešto što mu nije rečeno - to je inicijativa.

    Kada zauzmeš stav - ti si tvrdoglav.
    Kada tvoj šef zauzme stav - on je dosledan.

    Kada prekršiš neko pravilo etike - ti si nepristojan.
    Kada to tvoj šef učini - on je originalan.

    Kada zadovoljiš svog šefa - ti si ulizica.
    Kada tvoj šef zadovolji svog šefa - on je kooperativan.

    Kada si van kancelarije - ti se šetaš okolo.
    Kada je tvoj šef van kancelarije - to je zbog posla.

    Kada tražis slobodan dan - ti si "uvek bolestan".
    Kada tvoj šef uzme slobodan dan - mora da je vrlo bolestan.

    Kada se javiš da izlaziš ranije - to je zato što ideš na konkurs kod
    druge firme.
    Kada tvoj šef izadje ranije - to je zato što je premoren
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sve je ovo istina samo sto na forumu ne bi trebalo da bude odnos sef-radnik!? Pa nismo na poslu (dosta mi je jedan sef na poslu a i za to primam platu:)). Ovdje smo da pomognemo jedni drugima i razmjenimo misljenja i naucimo nesto novo itd.... Izgleda da neki umisle da su sefovi! To je ovo na sto sam pokusao ukazati, ali sta ces to smo mi.
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    pa razmisli malo zašto se uvijek ti nađeš prozvan... da mi 4 osobe/moderatora tupe jednu te istu stvar, ja bi iskreno razmislio tko se tu bori protiv vjetrenjača.
     
Thread Status:
Not open for further replies.