samsung e770

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by sffovac, May 25, 2006.

  1. sffovac

    sffovac Novi član

    imam data kabl i inastaliran Samsung PC studio 3

    sada bi zelio prebaciti igre na njega u *.jad i *.jar formatu
    ali kada zelim snimiti ne mogu pristupiti folderu za javu i ako snimim na neki drugi, ne zeli pokrenuti jer ga ne prepoznaje

    sta da radim?
     
  2. sffovac

    sffovac Novi član

    a ne mogu da vjerujem da niko nista ne zna :(
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne mozes igre prebaciti na samsung. Nemoguce.

    Samsung samo moze skidati igre sa interneta. Eto to ti je samsung. Sminka i nista vise.
    BTW u uputstvu ti pise isto da nije moguce tako prebacivati igre. Barem pise u uputstvu za e720.

    Pouka: Prodaj samsung, kupi nokiu. Mani se sminke, mogucnosti su najbitnije. :mrgreen:
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    poDapisujem :)
     
  5. Chem

    Chem Komšija

    Samsung je samo sminka sto Dog rece ,al nemoj ni nokiu uzimati i to ti je tu negdje,jedino symbian tel(naravno nokia-in)
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Tu se djelimicno i slažem s tobom, ali kada je riječ o Symbain-u... :)
     
  7. sffovac

    sffovac Novi član

    pa sto mi to prije niko nije rekao
    ja sad izvalio lovu
    cccccc
    a bas je smika :D
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Jest sminka al je shit od telefona :D imam ja Nokiu 7650 i jos se hebem sa virusom koji salje MMS sa subjectom Free SEX! hehehe,instalirao sam 2 AV-a i ni jedan ga nije detektovao oba kazu da je System Clean :D
     
  9. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    vidi frajera u mene u druga taj isti virus stalno salje MMS i onaj kod sto ti ga po reci put dajem moze rijesit stvar isti problem je bio rijesen na N6600 !


    *#7370* il je *#7370#
     
  10. Benq

    Benq Komšija

    E bas cu sad pokusat da ga unesem a shebem li telefon donijet cu ga tebi pa ga pravi :mrgreen:

    *#7370# evo ga resetovao se sta ce dalje da bude...
    Evo vratuio je sve na fabricke postavke,sad cu kopirat kontakte pa vidjet da li ce se nastavit slanje MMS-a (citaj virusa) :D
     
  11. Benq

    Benq Komšija

    kamikaza hvala problem rijesen nema vise slanja MMS-a :)
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    pa benq jel to majke ti nisi bio formatirao mob! pa rekli su ti ljudi 100 puta taj cod! jos ja kontam kakav li je to virus nece da se unisti ni formatiranjem... joooo
     
  13. Chem

    Chem Komšija

    kod reseta standardnog brisu se samo postavke ne i podaci,ja mislim da standardni reset ne moze nista virusu :eek:
     
  14. Benq

    Benq Komšija

    Iskreno da ti kazem nisam ni pokusavao...

    Eh neznam ja moze li ili ne,ali prestalo je slanje MMS-a (virusa) , a prije mi je mobitel mio pretrpan nekim folderima i cudnim nazivima,a sad kad sam unio onaj kod em je prestalo slanje virusa em sam dobio neke opcije koje i treba ovaj telefon da ima pri fabrickim postavkama,znaci nije standardni reset :) .Ljudi od srca vam hvala uspjelo je!
     
  15. iPlay

    iPlay Komšija

    Em, ima tu istine, ali jaran mi je pricao da je na e700 prebavio jad i jar filove, tj games, pitat cu ga kako je ot u radio, ako je u opste bio u pitanju samsung, ali koliko se sjecam bila je rijec o njemu, ali je komplikovano nesta u pm.
     
  16. sffovac

    sffovac Novi član

    de molim te pitaj ga :D
     
  17. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    po koji je put da ti pisem onaj kod a ti ne slusas :)
     
  18. Benq

    Benq Komšija

    Hehe hvala ti malo me bilo strah jebi ga nisam pri parama da bi ponovo davao 20KM za fleshanje sistema, al sam isao na sve ili nista i nisam se zezno kod radi i sve je u dure. Hvala ti!