Samsung R70 problemi....

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by wizard, May 6, 2011.

  1. wizard

    wizard Aktivista

    Kao prvo "pozdrav svima"
    a kao drugo vas molim za sljedecu malo pomoc i to:

    gore navedeni model notebooka jednostavno nece da se upali, tj upali se ali mu nema nikakve slike na displayu izuzev kratkog treperanja. Inace se cuju svima poznati zvukovi kao npr hladnjaka kao i DVD-rom. Da li je se neko susretao sa slicnim problemom.


    Unapred hvala svima na pomoci!!!!!!
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    Jesam ja s jednim Acerom. Problem je bio u grafickoj i nakon toga je prodan za dijelove.
    Ono sto ti mozes pokusati je da spojis laptop na eksterni monitor i vidis hoce li se na njemu pojaviti slika. U tom slucaju ti je otisao LCD. Postoji mala mogucnost i da je RAM u pitanju, pa ako imas slucajno drugi da probas, vidi da nije do toga. Mada meni se cini da je graficka u pitanju.
     
  3. wizard

    wizard Aktivista

    Nakon sto sam stavio novu termalnu pastu ( imao sam osjecaj da se pregrijava ) i ponovo digao sistem, sve je radilo normalno do jucer. Kada prebacim na TV, radi sasvim normalno mada imam problem prilikom prebacivanja na navedeni u kombinaciji FN+F4. Nekada hoce, nekada nece...hmmmmm.... Takoder moram reci da je prestao da radi kada sam svukao update drivera za VGA, tj kada je radio na standard VGA, onda nije bilo problema ali sa novim invidia driverima se problem ponovo pojavio.....

    Jeli moguce da ne valjaju driveri jer kada skinem drivere sa oficijelne stranice, pojavi mi se isti problem ( ne postoje driveri za win7 )??????