Samsung - valja li to sta?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Vedo, May 9, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Poz svima, imao sam Motorolu, Nokiu, SE i Panasonic a nikad nisam imao Samsung mobitele. Sad sam evo bacio oko na E900 ili D900 ili mozda neki treci slican njima do 400-450 KM, polovan. Cuo sam da se dosta raje zali na klizne mobitele, kao brzo im ode "Flat-cable" pa prestane raditi slusalica ili sta drugo. Ima li ko iskustva sa navedenim modelima i kvare li se stvarno tako cesto i brzo?
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Mojo zeni prije neki dan otkazala jedna tipka na E720. Inace star nesto vise od godinu. Prije toga imala X450 koji je i danas ziv i ispravan. Doduse ona bas pazi na to.

    Ja nisam licno imao pa ne mogu suditi.
     
  3. dHM

    dHM Aktivista

    po pouzdanosti su savsvim dobri telefoni, a po izgledu vrhunski, imao sam par komada i bio sam zadovoljan, djevojka mi ima jedan star vise od 2 god i radi ko nov, baterija i dalje vise od 2 dana uz normalno (malo pretjerano) koristenje :lol:
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam imao Panasonic X700 (Symbian, na preklop), novog ga kupio, flat cable otisao u roku od mjesec dana. Mogao sam taj flat cable samo iz Njemacke narucit, kod nas ga nije bilo. Gore je kostao 45 Eura. Tad sam se zakleo da cu uzimati samo cigle, tj. iz jednog komada, al mocan onaj slajd mehanizam kod Samsunga, a vise mi i pun ku*ac sporine na ovim Symbian telefonima. Hmm, haj valjda ce se neko javiti ko ima ove D / E 900 pa da vidim kako slusaju :wink:

    EDIT: Vas prijedlog za kakav tanki klizni Samsung, kamera moze biti i 320x240 sto se mene tice :D ali da ima slot za kartice, mp3 i da ima sto veci display (i naravno, da mu je cijena sto niza )
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Sjetih se sad, po mogucnostima su gay. Jednostavno igre ne mozes primiti preko kabla ili IC-a nego moras skidati sa interneta.

    Za power usera samo symbian, osim ako si sminker po tipu. :lol:
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma zadnja 3 telefona su mi bili Symbiani, dosadilo i to vise, prespor je OS :)
     
  7. dHM

    dHM Aktivista

    100% tacno, cak poneki imaju problema i sa primanjem melodija sa drugih mobitela konkretno d600 i d500, al ne uvijek. a izgled je sminka, a i ekrani su po meni medju najboljima. a dodje dobar football na d900 :wink:
     
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    slideri i preklopni imaju manu, kad uzimas polovan nemas pojma sta kupujes...ako ga prethodni vlasnik nije stedio onda je vrlo moguce da je flat kabl u losijem stanju i da ce puci.
    znam osobu koja ima D500 otkad je izasao i slide mu i danas radi kao prvi dan, a znam i osobu koja je shebala D600 nakon 6 mjeseci koristenja. ako pazis svoje igracke otkad si bio mali nebi trebao imati problema sa sliderom :)

    jaran ima E720, uzeo polovan, pao mu 3 puta na asfalt (bio sam prisutan 2 puta) i nikad nista mobitelu. iz toga zakljucujem da je to izuzetno kvalitetan model. :)
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Izgleda da su zaista kvalitetni. Odluka je pala, uzimam Samsung ako Bog da, ali KOJI? :D Ovaj E900 je jeftin u oglasima, ali ima ove ala Touch Screen tipke, to mi gay skroz, sta mislite o ovom D900?

    PS: Zna li ko koliko je para flat-cable za Samsung mobitele (u slucaju da me potrefi kakav nevaljali :wink: ) ?
     
  10. dHM

    dHM Aktivista

  11. ming

    ming Veteran foruma

    Samsung, official sponsor for gay love parade;

    [​IMG][​IMG]
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    @Sulu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    D900 = 450 KM
    E900 = 280 KM

    Povelika razlika u cijeni, haj skontat cu nesta.. Hvala svima :wink:
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Mora sulu ovoj styleish raji pokvariti cheif.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zato je N76 za oboje. :wink:

    Btw okani se Samsunga. Ja sam ih tri komada promjenio, a baratao s jos masu - schrott s dobrim dizajnom. :roll:
     
  15. dHM

    dHM Aktivista

    ma no frks, kod mene je siemens cx70 i nokian93, tako da sa stilom ocito nemam bas pretjerane veze :mrgreen:
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    zato je N76 500 euricha :shock:
     
  17. vnm_

    vnm_ Komšija

    e vala ne moze biti vise gay od LG cokolade vec zbog samog imena i cinjenice da mobitel moras nositi u samtanoj futroli...
     
  18. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    pitari ocam' :D
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma D900 je UZASNO spor sa slikama...
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa dobro, mora biti spor ak slikas u 3.2 ili 2 mp rezi :|