Samsung VP-DC161W misljenje???

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by neko, Aug 2, 2007.

  1. neko

    neko Aktivista

    treba mi misljenje o kameri "Samsung VP-DC161W" ...cijena je 729 KM na mjestu gdje sam ja gledao...
    moze li mi neko strucniji reci da li se isplati kupovati ovaj model ili mozda neko ima preporuke gdje bih mogao pogledati neke isplatnije modele do gore navedene cijene???
    pozz svim forumasima;))...
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma to ti je kaka. Gledaj kakav Sony/JVC/Panasonic za istu lovu.
     
  3. neko

    neko Aktivista

    a znas li gdje ima???jer sve sto sam ja gledao je malo vise od 1000 KM...
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zavisi kakav kamkorder ti treba - Hi8, MiniDV, DVD, HDD. Hi8 su najjeftiniji i najlosiji. Treba ici na neki HDD model, ili eventualno DVD, ali su mnogo osjetljivi i kvarljivi...
     
  5. neko

    neko Aktivista

    ja sam mislio hdd fol ali mi treba i radnja gdje mogu to kupiti i recimo preporuka za model od nekog ko je vise u tim vodama...
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    probaj u mobilmediji ili tehnomagu. vjerovatno oni imaju. trazi brate po gradu malo...
     
  7. neko

    neko Aktivista

    kralju gledao sam u techno marketu danas...ali kad su oni nestrucniji od mene...
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nije niko spomenuo tehnomarket...
     
  9. neko

    neko Aktivista

    a da...u pravu si...lapsus calami...nasao sam danas u mobilmediji...a pogledacu i u techno magu...
    hvala ti i moze lock...ako mi jos nesto bude trebalo pitacu negdje drugo...pozz
     
  10. neko

    neko Aktivista

    ipak sam se predomislio...imam u steku tek nekih 500 kmica za potrositi pa da li mi neko moze preporuciti canonov ili fuji aparat do navedene cifre??
    pozz i opet mi trebaju misljenja strucnijih osoba...
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    za 500 mozes uzeti polovan entry SLR aparat sa 18-55 objektivom, ili cak 18-70. a ako ces kompaktni onda neki iz Canonove A5xx serije, samo se ugradi u cijenu i to je to...
     
  12. neko

    neko Aktivista

    svidio mi se canonov A630 model...malo je skuplji od 500KM ali nema veze...interesuje me vase misljenje...
     
  13. Amash

    Amash Aktivista

    S tim izborom neces sigurno pogrijesiti.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    idi slobodno na taj model.
     
  15. neko

    neko Aktivista

    zvao sam 3-4 radnje i ni u jednoj nema ni a640 ni a630...da ne zna neko od vas gdje bi moglo biti...(lokacija sarajevo)
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    CANON POWERSHOT A630
    Cijena: 589.00

    CANON POWERSHOT A640
    Cijena: 668.99


    imtec.ba
     
  17. neko

    neko Aktivista

    u imtecu nemaju ni jedan od ta dva...samo su onako radi fola ubacili cijene...
     
  18. Zombie

    Zombie Aktivista

  19. Amash

    Amash Aktivista

  20. neko

    neko Aktivista

    hvala, kupio sam...pozz svima...