Samsung VP-DC161W misljenje???

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by neko, Aug 2, 2007.

  1. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ako si uzeo A630, veoma dobro si izabrao. Postaj nam impresije i misljenje o tome kakve su slike, kako se ponasa po noci i slicno. :smt002
     
  2. neko

    neko Aktivista

    uzeo sam a640 i meni licno je extra...slike su kod vecine aparata ko mlijeko,ali ove su ko domace (mlijeko) :smt003 :smt003
     
  3. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Jos bolje,odlican izbor!
     
  4. neko

    neko Aktivista

    u muzeju fcBarcelone sam napravio fotku od 7.50 mb i nisam mogao da vjerujem...
    dvije gige sd kartice sam napunio u sekundi i kontam sebi uzeti jos jeno dvije iste kartice...(doduse na aparatu je sve na maximumu..rezolucija,iso,haso,huso) :mrgreen: :mrgreen:
     
  5. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Hajd uploaduj tu sliku na neki image hosting sajt i daj link da vidmo! :mrgreen:
     
  6. neko

    neko Aktivista

    [​IMG]

    ne mogu uploadovati onoliku sliku(tacnije,ne znam)...nek mi neko pojasni pa cu rado staviti,nije problem... :smt006 :smt006
     
  7. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Malo resize,bice jos bolja, pa onda upload
     
  8. neko

    neko Aktivista

    [​IMG]

    ne kontam sta je fora...vec sam jednom stavljao link??!!

    ne mogu da uradim upload slike na imageshack a na drugim nisam radio i ne znam,nek mi neko objasni pa cu rado staviti sliku...pozz
     
  9. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

  10. neko

    neko Aktivista

    hehe...ocito da necete nista vidjeti jer gospoda brisu moje postove...
     
  11. Zombie

    Zombie Aktivista

    Hajde ako ti nije problem posalji meni na mail, i jos slika ako imas stadiona ili iz muzeja.
    [email protected]
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    8 MB ti slika, de ti to stavi na rapidshare.com pa nam postavi link.
     
  13. Amash

    Amash Aktivista

    Koje kartice koristis, i gdje si ih uzeo?
    Pozz