SE K750i ili Nokia 6630 pitanje je sad?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by SpyWare, Sep 14, 2006.

  1. SpyWare

    SpyWare Novi član

    Naime odlucio sam da se obratim hardwarebase forumu posto imam namjeru da kupim jednog od ova dva mobitela.Moje pitanje je naravno koji je bolji,po funkcijama itd... :wink: Answer pls
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Nokijona bez razmisljanja.
     
  3. SpyWare

    SpyWare Novi član

    Zbog cega?Gledao sam karakteristike SE-a i vidio da je bolji u skoro svim segmentima.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Nema Symbian, jedino ako se furas na njubovske fore tipa 2mpix kamera.

    edit:
    Onaj joystiq otkazuje brzo.
     
  5. SpyWare

    SpyWare Novi član

    znaci joystiq mu otkazuje brzo,ajde dajte mi jos ponudu do 450KM ali da je nokia.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    6680...

    ili 6630 i bruka memorije :D:D

    neki dan sam citao review symbian telefona i 6630 je trenutno najbrzi... dugo je bila najbolji izbor u klasi i poslije novijih modela...
     
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    6630=360KM
    +
    RSMMC 1GB=57KM

    =

    :D
     
  9. SpyWare

    SpyWare Novi član

    gledao sam da je puuno brzi od 6680 modela,tako da sam se odlucio na ovaj 6630.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    pametan izbor... 6680 ima jedinu prednost blic.. ali posto ja i ne slikam po mraku meni licno i nije toliko bitno...
     
  11. Chode

    Chode Aktivista

    na nokia stranici pise da 6630 podrzava mmc kartice do 64MB?
     
  12. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ma pusti ti njihovu stranicu, prije dok RS MMC kartice nisu krenule u masovnu proizvodnju nije se moglo nabaviti RS MMC kartica vecih od 64 mb kojih dobiješ uz telefon , i 6630 ne podržava MMC nego RS MMC kartice & btw. ja imam u 6630
    RS MMC karticu od 256 MB koju sam nabavio u genelecu i radi perfektno već pola godine, a uskoro namjeravam uzeti karticu od gigu da se mogu ravnjati sa Qler- om :D
     
  13. Chode

    Chode Aktivista

    ozbiljno razmisljam da i ja sebi uzmem 6630. kako se krecu cijene po Tuzli u shopovima?

    Inace gledao sam, mob je odlican, nikad ne bih presao sa Nokie na nesto deveto....

    [​IMG]
     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ja sam ga uzeo u "AS Mobitelu", to ti je u tržnom centru na slatini, gore na spratu. Sad bi mu cijena trebala biti oko 360KM, ja sam ga prije 6 mjeseci platio 500KM, neki dan mu nabacih novi firmware, sada radi još brže, ma zadovoljan sam pravo sa mobitelom, još kad stigne kartica od gigu bit će milina. Sve slike na mom blogu su slikane sa mobitelom (atludjaci.blogger.ba) pa pogledaj ako te interesuje :wink:
     
  15. Chem

    Chem Komšija

    nemoj se zeznuti i uzeti ovaj mobitel
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    6230 i 6230i imaju neki fabricku gresku sa BT-om... nemam pojma sta je al svakoj bt pravi problem. inace 6230 mi ima brat i slusa ga odlicno (osim tog bt.a) a rodjak ima 6230i i mnogo je dobra al isto ima taj problem... a znam jos jedno 5 tih nokia sa bt problemima
     
  17. SpyWare

    SpyWare Novi član

    Cuo sam da ova nokia 6630 ima problema ako je vodafone?Dakle ne mozes postaviti mp3 kao melodiju :?
     
  18. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Dobro si čuo, Qler ima taj problem, kod mene je 6630 od italijanskog operatera i sve fercera normalno.
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    i sad moram svaku prebaciti na mp4 ili ti aac format da bi mi bilo melodija...
     
  20. SpyWare

    SpyWare Novi član

    Eh evo javljanja xD.Kupio sam 6630 i mogu reci da je izvrsna.Platio sam je 400 KM(nova naravno),hvala bogu nije vodafone, nego neka Tim mreza,instalirao sam programe razne,nego,mozete li mi reci neku stranicu za skidanje programa,tema,igara itd?