Sharkoon misli na mene :)

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Stevie_Ray, Feb 28, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  2. Pasha

    Pasha Komšija

    A gdje ti je :D ?
     
  3. GW

    GW Moderator

    Samo ćeš se morati potruditi da ovo nađeš. Gdje to držiš komp?
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    U hodniku ba.

    I ne samo da mogu palit komp a da ne ustajem, nego dobijem i audio + usb. :D Nesto me brine onih 2.5m duzine kabla, pogotovo jer je to sigurno neki specijalni kabal pa se ne moze prosirit. Vidjet cemo po kojoj ce ovo cijeni doc...
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Malo plexija, zice, prekidaca i sebi napravish... to ti je u principu isto sto i kablovi u kucistu samo malo napucenze...
    jedino ovaj usb malo .... ipak 2,5 metra ...
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma znam, da se (lako) napravit, al mi se ne da i hocu nesto fancy. :D Na kraju krajeva, nije mi neki problem otic u hodnik upalit komp.
     
  7. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    To bi poslužilo kada tek ustaneš da iz kreveta upališ komp dok se ti razbuđuješ.
    Tamam kad se razbudiš računar je spreman za rad :D
    Fancy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    Ili ti ga totalno gay
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dobra ideja, ovaj prekidac mogu stavit iznad glave. :smt005

    No, racunar ionako ne gasim skoro nikad, tako da... :lol:
     
  9. Pasha

    Pasha Komšija

    Mislim da je Stivi stavio neke strasne ventove da mu hlade kopmonente i da mu zato smeta komp.Isto tako mislim da mu komp radi non stop.
    Meni barem radi non stop a nemam neko extra hladjenje..
    Edit ; Istina je :)
     
  10. Looney

    Looney Komšija

    Offtopic

    Stivi a šta se desi kad moraš srpžit 5-6 cd-ova ... šetnja hodnik - soba non-stop? :mrgreen: :smt005
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Angaziram sestru za to. :lol: :lol: :lol: Kazem joj, ajde sad odvoji jedno poslijepodne da buraz sprzi 15 DVD-ova. :mrgreen:

    Evo sad moram praznit disk da ga posaljem u ZG na "punjenje", valja mi joj kupit stagod da odradi robovski pos'o. :D
     
  12. Looney

    Looney Komšija

    Robovlasniče! :lol: :mrgreen:

    Back on topic.

    Za 15€ ova stvarčica i nije tako loša.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja palim komp na daljinac od tv karte :) i ispade da mi je to prakticno jedino za sto sam kupio tu kartu :) ali pozlatila se :) zbog toga