Slideshow u avi...

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Zumbul, Apr 28, 2006.

  1. Zumbul

    Zumbul Novi član

    ...evo već par dana neke stare slike sam skenir`o,malo dotjer`o ,a sad kontam da napravim slideshow pa fino u divx ili VCD i da spržim na CD(nemam DVD pržač),da može i na linijski DVD player.
    Prob`o sam preko Google-a naći kakav program za to al` sve demo.
    Pa eto ako ima ko kakav prijedlog u vezi kakvog full programa.....poželjno bi bilo da ima u opcijama više tranzicija i mogućnost ubacivanja muzike

    hvala :wink:
     
  2. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Pa znas sta, meni kad takvo nesto padne na pamet gledam da iskoristim ono sto odmah imam pri ruci.
    Mogao bi "film" napraviti u Windows Movie Makeru koji je dio Windowsa - sasvim je dovoljan za to sto tebi treba, kad zavrsis dobit ces WMA file koji mozes sa Nerom da pretvoris u VCD ili SVCD.
     
  3. Venom

    Venom Aktivista

    sad sam i ja posao napisati, ja kad sam taj slideshow radio samo mi e trebao windows movie maker, i solidno izgleda sve u svemu
     
  4. Zumbul

    Zumbul Novi član

    ma kont`o sam ja i boljim programom za obradu videa ali to je ogroman pos`o!!!! 350 slika je u pitanju !!!

    :wink:
     
  5. Zumbul

    Zumbul Novi član

    trebalo bi s njim dosta vremena,a već gubim živce sa corelom i rezanjem slika
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    winodws movie maker nije los, al eto... :roll:
     
  7. Zumbul

    Zumbul Novi član

    ....ok hoću s njim,kad ono nemože.Pokrenem ga on se ugasi "windows movie maker has encountered a problem and needs to close!??

    Vrijeme formatiranja je došlo nakon 8 mjeseci...

    btw videocaster je pravo rješenje,crack mi fali,ako prije ne puknem format c i završim sa wmm