Sony najavio PlayStation 3 Slim

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Aug 18, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/novosti.php ... st_id=1686
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ništa dok ne bude 200 ojra :)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Pa za te pare ces moci naci polovan stari model, vjerovatno i pod garancijom.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    S tim da Wii mora pasti na 50E. :eek:
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    pa sta podrzava nova plejka?igranje ps3 igara? :lol: :lol: koje li gluposti sa tim ukidanjem :x
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Nije iskljuceno da poslije kroz neki fw otkriju neki dodatak koji bi mogao ubrzati tranziciju :)
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    mislio sma da ce makar biti ljepsi od veceg brata sestre il sta vec
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Eno sad, smanjena cijena, dimenzije, potrosnja i sad je problem sto nije glossy il mozda bijel kao neki Apple proizvod?
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I na sve to, jos imas veci HDD za istu lovu.

    Meni je recimo iskreno ljepsi Slim. Nadam se jos samo da ima univerzalno napajanje kao stariji "brat". Ja mu kao manu vidim jedino nedostatak usb porta sa straznje strane. Ukidanje glossy kucista objerucke prihvatam.
     
  11. GW

    GW Moderator

    Mora se nešto izgubiti kod ovih slim varijanti. :wink:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da, ali buduci da ni posljednji debeli model nije imao treci usb straga, onda nista. CPU/GPU su radjeni u 45nm, tako da je vjerujem i hladjenje jos bolje rijeseno (cim nema otvora za "propuh" naprijed i sa strana). Vjerujem da ce kroz koji dan watch.impress standardno rasturiti konzolu na proste faktore. :)
     
  13. GW

    GW Moderator

    To se čeka. :D
    Baš me zanima šta se desilo sa onim velikim ventilatorom.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Mene takdojer zanima kakva ce situacija biti s bukom / ventilatorima na ovom modelu.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja tipujem da ce biti manja ili u najmanju ruku ista. Evo ovaj CECHA01 model sto imam (90nm sve) ni sekunde bukom ne ometa igranje.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    PStwo je bio prilično bučniji od velikog brata, nije isključeno da će i u ovom modelu biti neki manji vent koji će biti značajno bučniji. Iskreno sve dokle je cijena ok meni je svejedno kako izgleda. Svakako je plus što se pederski ne sjaji :)
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Kod mene je onaj prvi evropski model (60GB disk), nisam siguran koja je oznaka, a generalno mi smeta samo u sitne sate kad pustim neki film..
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma nikad mi nije sjeo dizajn , vise bih volio neke ravne linije ... al opet stvar ukusa :D
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Eto Baha, uzmem ja tvoj za tri stoje i svi zadovoljni :lol: