Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. lolak

    lolak Aktivista

    Je li nekom greskom ili bas legit imaju promo za HK?
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Smece od igrice WW2.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kod njih je djaba, nije greska.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Iskreno, CoD ko CoD.

    Skino, probao, izbrisao. :(
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    InFamous: Second Son, i Child of Light, na PS plus za septembar.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. svaka cast sony!
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Infamous bio 7$ na sale, Child of Light 6$... Nije lose, ali tesko da neko nema Infamous do sad.
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nije bitno koliko je koja igra, već da Sony napokon daje svojim pretplatnicima normalne AAA naslove, a ne brdo Indie igara.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bolje indie igre koje nikad ne bi sam uzeo, nego launch naslov koji je bio za par dolara na sale i koju skoro svako ima
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja cekam AC Black Flag na PS plus da bude. Tu sam igru uzeo na izlasku PS4, i prekucao je, uzeo i platinum, pa je prodao. Ima vec godina kako mi se igra ponovo a sve necu da je uzimam jer znam da cim je ja uzmem da ce je oni staviti free na PS plus hahaha.
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sve assassine imam, al djaba kad nemam ih nesto volje igrati.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    I ja sam vise isfurao od njih. Probao 3, Black Flag i Unity i nijedan nisam igrao duže od nekoliko sati.
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma serijal je skroz bezveze, zanimljiv je onom ko nije igrao niti jedan AC, pa tek sad proba. Osobama koje su igrale od prvog, čisti c/p.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sa igrao AC 1-2, odlicni. Imam Brotherhood, Revelations i AC 3 na PS3, ali ih jos nisam nikako igrao. AC4 Black Flag, uz AC 2 mi je najdrazi dio. AC Unity sam prekucao, uzeo i platinum. Meh, nije mi se svidilo sto je dogadjanje u jednom gradu samo. Nedavno sam za bagatelu uzeo AC Syndicate ali nisam jos krenuo igrati. Neke druge igre prvo moram pozavrsavati.
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    AC1 je previše dosadan meni, doslovno ponavljaš jednu te istu stvar u krug do kraja igre, ali je opet bio nevjerovatan u vrijeme izlaska, baš ono WOW.

    AC2 je meni najbolji i najdraži dio, urađen kako treba. BH i Rev su okej, ali sve poslije toga, bezveze, serijal niz vodu.
     
    zoi likes this.
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Black Flag je vrh, a Syndicate nije los, s tim da se sve vrti u jednom gradu. Koliko god bilo dobro uradjeno, postane monotono. S tim da je jedina igra na konzoli koja mi je crashala nekoliko puta, a par puta mi je lik zapeo izmedju ograde i drveta, pa morao reload. Jos je to sa zadnjim patchom bilo.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma Black Flag je fenomenalna meni. Kad sam prvi put naletio na jedan od Legendary brodova, to je bilo fino iznenadjenje. Hahaha. Sta sam puta zagino pokusavajuci sredit svih 5 Legendary brodova.

    To sto je u jednom gradu Syndicate, je i razlog sto je ranije nisam uzeo (Unity mi bas zbog toga i nije nesto legla, ali eto imala je solidan co op, pa se fino zabavilo sa njom), nego sam bas cekao da je jeftino uzmem, pa cu je sad nekad prekucati. Tako da mi nece biti krivo ni ako mi se ne svidi, jer me izasla ispod 10$.
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    DLC za black flag je nedavno bio FREE za ps plus korisnike.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To je stand alone DLC, sto znaci da ga mozes igrati bez glavne igrice.
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Yap, upravo sam ga probao, i nije nešto.