Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Zar je bitno? jedva pune i DL medije (GTA4 anyone?) a tek 100 gB.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    fino ce se to popunjavati zbog monstruoznih velicina tekstura i 6.1 zvuka.
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    dovoljan je i mono
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kupis ps3, i uzmes RF adapter (onaj sto ide u tv tuner) za one televizore koje nemaju ni scart ni s-video :shock: onda mozes uzeti i Super Nintendo, svejedno je.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Hehehe ili onaj Terminator sto je 1996-1998 razvaljivao po lokalnim pijacama.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma ja - klon NES-a za ove prostore (prilicno los).
     
  7. monK

    monK Komšija

    uzasan, meni je TV olešio, a bio mi drag TV...
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ja sam imo sega mega master system 2 (isto smece ko terminator samo sto se nije ni jednom kvarila u 5 godiona)
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    pih, meni je sega mega drive "olesio" 2 TV-a u 7 dana...koliko se sjecam bilo je to davne 96 a sutao sam nhl95 i diverzne sonic-e po nekih 15 sati na komadu bez gasenja...konzola i danas radi ko nova :)
    nakon sto su pregorili soba je smrdila pola godine...

    tada je mene babo "olesio" fino i onda smo rekli nikad vise noname televizore i evo imam od 96 grundiga malog koji i nije neka marka ali je prezivio mega drive, snes, n64 a dosta vremena i plejku1 :)
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    ''Grundig nije neka marka'' ? :shock: Pioniri TV industrije :idea:

    Rudi Cajevec nije neka marka i RIZ a ne Grundig.

    BTW najjaca igra za Terminatora (odmilja zvani Terminator na Skenderiji jer je Terminirao TV uredjaje) :mrgreen: je Double Dragon i Batman vs Spiderman.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Master System ima bolji hardver od NES-a, samo sto izbor igara nije kao na Nintendu. A i igre je bilo tesko zbaviti. A za NES valja odigrati Maria tricu, Contru, Battletoads, Robocop, Ninja Turtles, River City Ransom i jos bruku finih igara za odmoriti se. A licno mi nije crkao ni jedan TV zbog konzole, a igram od vremena NES-a, Master Systema i C64.
     
  12. vnm_

    vnm_ Komšija

    jah...zato su i bankrotirali 8)
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    ali 10-20 godina stari grundig će raditi još toliko, a novi sony wega 100hz, ultra-flat bas woofer, svemirski će raditi u garantnom roku + jedan dan :D

    ne mislim tu samo na sony-a, nego na sav ovaj mass drek koji je napravljen da krepa.
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Telefunken anyone?
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    kod nas su sverceri na pijacama prodavali sega igre za 5km (diskete)

    jesu me derali a ja budala kupovo
     
  16. vnm_

    vnm_ Komšija

    nije tacno...meni je prosle godine otisao grundig od 82cm star 8 godina...poslije 6 godina prvi put morao na servis, pa ponovo za godinu dana servisiran i na kraju mi je i on usmrdio dnevni boravak :)

    standardni kvar im je sto pocne slika da "skace" i to na donjem rubu, kratko nakon toga pukne chip koji je odgovoran za to (kad kazem pukne mislim pukne...imao je rupu u sredini kad ga je serviser izvadio pred mojim ocima)
     
  17. monK

    monK Komšija

    Sad sam na Samsungu i Telefunkenu, ali nemam odgovarajuće konzole...
     
  18. Shenron

    Shenron Komšija

    Eh...kad bi se netko sjetio pa da se onemoguci igranje na PC-u bilo bi zakon.

    PS3 mi po specifikacijama izgleda prejebeno. Po cijeni jos bolje. Ne znas sta je vise/vece :mrgreen: .

    Al mogli su stavit 512MB radne memorije...kad vec ima 256MB video memorije.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    XDR RAM je skup pa valjda nije zbog toga uslo i finalne specifikacije. Ali mozda se promijeni, jer je recimo u PSP-u kolicina memorije u zadnji cas povecana sa 8MB na 32MB.
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    apsolutno.