Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    turbo rupe su možda postojale na jugićima sa fiatovim motorima :D
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Pa imaš limit auta iz 198x godine u igri koje je šteta ostaviti parkirane :smt004

    [​IMG]

    Gledaj ovu limiturinu, a ne ona Tokyo drift preseravanja sa neunkama i rozim usisnim granama.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    pro definitivno... bring back memories ;)
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kvačilo je kita. ako voziš racing auta što će ti kvačilo? Isto tako ti ne treba ugao motanja od 900 stepeni. Ja sam već bio spremio pare za G25 i na kraju odustao kada su mi raja rekla da kada koristiš poluautomacko šaltanje na mjenjaču zna nekad zapet i to me dotuklo jer mi se to najviše i svidjelo. Na kraju uzmem momu za duplo manje para i dobijem beton volan sa nešto slabijom FF vibrom :wink:

    Sule ne postoji ta igra u kojoj ti osjetiš turbo rupu niti je potrebno kočiti sa gasom. Na ovim volanima kad stisneš gas i kočnicu auto kao da ide u leru što je super jer na kočenju sa recimo bolidima možeš tapkat po gasu i tako ne dati da obrtaji previše padnu.

    Na G25 su pedale perverzija i to je po meni najbolji dio volana.

    Na GT-u se ništa nije promjenilo. Pogledaj kako ovaj BMW leži na stazi, kao na šinama. Da je ovo "stvarno" ovaj autić bi letio na sve strane.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  6. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]

    Ovaj Kojima fakat nije normalan. Koja oluja :smt004



    Neka onaj kripl Lucas vidi kako se rade prequeli i remake.
     
  7. GW

    GW Moderator

  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koji limit. Ps2 sam muhaem kupio radi MDS-a, sad moram i PS3 :smt005

    Ili da čekam emulator pa da ovu igricu igram na kompu.
     
  9. GW

    GW Moderator

    Emulator? Što me fino nasmija.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa to je valjda i bila svrha, mislio sam da nema potrebe smaju stavljat :D
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    [​IMG]
    Zvanično :smt007
    U Americi ovaj paket dolazi sa diskom od 80GB, a kod nas sa 40GB. Ne zna se hoće li u paketu biti Dual Shock 3.
     
  12. GW

    GW Moderator

    Što mrzim ovakve podjele. Japan uvijek dobije najbolje, Amerika malo gore, a Evropa uvijek zadnja rupa na sviralu. :x
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    u JAP i US paketima dolazi DS3, dok ce izgleda u EU to biti obicni SixAxis. Samo Amerika inace dobiva 80GB model (onaj koji jos uvijek ima polu-softvesku PS2 emulaciju). U ogranicenom broju primjeraka ce biti dostupan i Gunmetal-grey bundle. Zato uvezite postenu verziju, 40GB je POS.
    Imho, najljepsi je japanski, bijeli MGS4 bundle. Mmmm. :mrgreen:
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Uzeo sam DualShock 3, GT5:p, GTA 4 i Assassins Creed :) Eh, sad samo jos da uzmem 10 dana godisnjeg :p
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    enise de onda i meni uzmi jedan ako vec daju za dž :mrgreen: a ako si kupio,koliko te to sve izadje na kraju= :|
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Kupljeno po zvanicnim cijenama u US, nema u Evropi jos novi gamepad.
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    pa kako si nasao pal igre
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Za PS3 to vise nije faktor, uz cinjenicu da vecina novijih TV-ova podrzava oba signala.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne mora cak TV ni podrzavati oba video signala. Kod HDTV rezolucija je samo refresh rate faktor.
     
  20. GW

    GW Moderator