Sony Xperia M4 Aqua nema notifikacija na ikonicama za Viber Gmail i WhatsApp

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by sumeir, Jan 19, 2016.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav

    Na gore navedenom telefonu nema notifikacija na ikonama Viber-a,WhatsApp-a i Gmail-a kada dođe nova poruka - email . Gledao sam u postavkama i nisam mogao ništa naći.

    U čemu je fazon ?!

    Hvala.
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Na ikonama notifikacije na defaultnom Sony Launcheru mislim da ne piše znak 1 ili sl. za notifikacije.

    Postoji na Nova Launcher + Tesla Unread opcija da ti i na ikonama pokaže broj notifikacija propuštenih.
     
  3. sumeir

    sumeir Komšija


    Jeli se ovaj Nova Launcher razlikuje puno od default-nog launcher-a. Ovo mi je za amidžu pa tamam ovo ufrštuljio pa da mora ponovo da ga "prepakivam" :)
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    A probaj ga, pa usporedi, meni je odličan, brz i jednostavan.
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa ne bi trebalo ako nabaciš sonyeve ikonice i malo dotjeraš

    dobra je nova launcher, skini samo apk od prime verzije, tako da nemaš ograničenja onda
     
  6. sumeir

    sumeir Komšija

    Instalirah ali ništa,tj nema notifikacija. Jeli trebalo restartovati telefon ili...
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znam sta vidite u tom Nova laucheru, svudgje citam kao da je to obavezna aplikacija.
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Pored Nova Launchera instaliraj još i Tesla unread program i imat ćeš notifikacije i na ikonama (nekim).
    Sad nisam siguran dali moraš imati plaćenu verziju Nove da to aktiviraš, jer kod mene je ta, probaj pa vidi.

    Nova launcher @stevie_ray pa meni je ok jer ga mogu podesiti po svojim potrebama, i to radi, bez greške, i fluidno i brzo, daj mu malo vremena, i poigraj se postavkama, možda ti bude odgovarao.