Sonyericsson k750 usb disk

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by syss, Aug 24, 2005.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    ljudi! ljudi! :D

    ovako razmišljam u skorijoj budućnosti uzeti k750, s700, w800 ili nešto slično što se može filat sa karticama i ima u sebi mp3.

    pitanje je - da li se mob preko usb kabela može koristiti kao svaki normalan usb disk (za hitne intervencije tipa instalacije antivirusa i sl.)?
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Moj nGage moze onda vjerovatno moze svaka novija Nokia (symb).
    Za S-E ne znam.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    kao vlasnik k750, savjetujem ti da uzmes w800 zbog toga sto ima standardni 3.5 jack, iako je skuplji od k750 zbog toga sto dokazi sa 512 MB karticom (k750 sa 64), a ostatak je isti..

    inace, prostor se moze iskoristiti normalno za sve namjene, nakon sto instaliras usb drivere :x
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    znači moram ići s mob-om i instalacijskim cd-om od mašine do mašine (o xp sp2 pričam)? :(

    čekaj na w800 idu bilo koje slušalice, a na k750 samo (vjerovatno) over-priced high quality sonyericsson?

    problem je da kod nas u oglasnicima još ni nema w800, a i kad dođe već vidim cijenu.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    ma ne treba ti cd, shit je 500 kb 8) i da, na xp sp2 nece ni da mrdne bez toga..
    za w800 si dobro shvatio, s tim sto ja ove se ear buds ne bih zvao hq ni u kojem slucaju.
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    evo našao sam ga naravno pod v800 u oglasniku :D

    300-320€ sa 512 karticom... čekaj ako sam dobro shvatio nema nikakave šanse da dignem w800 na bilo kojoj xp mašini bez prethodne instalacije tih drivera?
     
  7. Esh

    Esh HWB

    ne mogu garantovati za w800, ali sa k750 nisam uspio..