Split second PC pomoc!!!

Discussion in 'Igre i konzole' started by jasko__, Jun 26, 2010.

  1. jasko__

    jasko__ Novi član

    Jel moguce ovu igru igrati sa dva gamepad-a ili je samo tastatura opcija...u opcijama ustimam konfiguraciju za gamepad-e ali ne rade u igri...a htjedoh se sa burazom u split screen lupat....:)
     
  2. jeretik

    jeretik Komšija

    Meni gamepad fino radi.
    NE znam doduse jel moguce dva gamepada, prije ce bit tastatura+gamepad. Jesi ti siguran da to ne radi? Pri biranju auta, prvo jedan igrac mora pritisnuti gas na gamepadu ili enter na tastaturi i onda izabrati, pa tek onda drugi.
     
  3. jasko__

    jasko__ Novi član

    Meni nece ni jedan da radi..iako sam sve ustimao u controler opcijama...ne znam kakko da upalim gamepad da bude primarni kontroler....
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    kupite Xbox 360 gamepade i sve radi bez ikakvog konfigurisanja :)
     
  5. tarankula

    tarankula Aktivista


    dali se to odnosi i na chillstream logitech
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    mislim da da :)
    al hebo Chillstream, uzmi X360 zicani za 60-80 KM i uzivaj.
     
  7. jeretik

    jeretik Komšija

    Evo čim uberem pare s ove biljke u ćošku sobe

    Split/Second bi za razliku od Blura trebao raditi sa svim novijim gamepadima...
     
  8. tarankula

    tarankula Aktivista

    pa čilstrim isti xbox gamepad još plus čilstrim ima hlađenje ruku i košta 35km
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    ne moze se porediti kvalitet tog Logija i original Microsoftovog gamepada ;) Imao sam i onaj Saitek X360, odlican jeste, al opet je bolji origi X360.
     
  10. Piroman

    Piroman Komšija

    Ja koristim uglavnom Xpadder ili x360 vibmod
    Bez problema igram Blur, Split Second, Prototype, Street Fighter IV, Just Cause 2 itd. sa ovim obicnim gamepad-om za 20KM :wink: