Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Mene apsolutno ne zanima gdje igra,taj covjek uvijek daje 200% od sebe,propisa i krv na terenu ako treba za repku i kakav god da je ova borbenost ce se isplatiti,vrsice pritisak ako nista drugo a ne onaj kloc sto se elegantno setka po terenu..
     
  2. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Zato hvala dragom Bogu pa nezahvalnici poput tebe nemaju uticaja na Susicev izbor. Sutra je izvlacenje grupa za SP, i vraga bi se BiH nalazila u jednoj od onih kuglica da nije Džeke, za kojeg ti kazes da je kloc koji se elegantno šetka.

    Fizicka sprema i zalaganje su jako bitne stvari, ali ako igrac jednostavno nije kvalitetan, đaba sve ostalo. Džeko moze vrlo lahko povratit formu, a Muslimovic ne moze odjednom kvalitetan postati.

    Jedan dobar primjer je Avdija Vrsajevic, koji najvise pretrci od svih reprezentativaca, momak se zaista trudi. Problem je u tome sto BiH vise nije u rangu Moldavije, pa se jadni Vrsajevic istice kao najslabiji pojedinac.

    Mene isto tako, dosta zabrinjava nas kapiten Spahic. Ovaj zlatni momak je u vise navrata dokazao da je spreman igrati cak i po cijenu svog zdravlja. Dace 200% od sebe, iako ce se onesvijestiti poslije utakmice. Ali on pruza sve slabije i slabije partije. Sve vise i vise gresaka pravi u odbrani, jer tako to ide, godine cine svoje.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    @Medo - njega sam uzeo kao primjer. Ne znam u kakvoj je trenutno formi jer ne pratim kinesku. Isto tako znam da Miske nije u formi ali se forsira. Ne zelim da me se pogresno shvati, ja volim Dzeku kao I svakog drugog reprezentativca I volio bi da igra svih 90 minuta svih 'koliko god' utakmica I da bude u vrhunskoj formi - ali to nije slucaj.

    Smatram da imamo nekolicinu napadaca koji bi mogli startati umjesto Dzeke ali ZNAM da nikad nece jer se Susic ne smije usuditi Dzeku ostaviti na klupi nego eto igramo sa 10.5 igraca umjesto 11.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo se kod nas moze igrati u repki jer je neko nekad bio dobar igrac. Nigdje to nema. Spanija Raula otjera, Francuska Clichya, Nasrija, Anelku, a kod nas Dzeko mora igrati, pa makar ne pokusao potrcati... Kad neko nije u formi, klupa, nema se tu sta pricati. Ubacivati ove mlade po malo, pa neko ce i valjati. Ako nista, makar ce trcati, raditi.
     
  5. heroic

    heroic Komšija

    Dzeko uopste nije los, nije kao sto je bio u Wolfsburgu, ali je opet klasa iznad ostalih, ne trci puno, ali zna sutati i zna se postavljati i asistirati, pa on je Ibisevicu namjestio onaj pobjednicki gol u Litvaniji. Barem dok ne budem imali nekog mladjeg da se pocne isticati, zasad je on idalje najbolje sto imamo. U kvalifikacijama je bio vise nego dobar.
     
  6. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    I ja se cesto ne slazem s odlukama Susica, ali on ima svoje razloge. Nama sigurno nije vise stalo nego njemu da se nasa repka dokaze na SP. Mene samo nervira kada ljudi tvrdi da igramo s 10.5 igraca zbog Džeke, pored onakvog Misimovića. A za Misketa imamo itekako adekvatnu zamjenu, a za Džeku nemamo. Cak i ovakav Džeko koji nije u formi i koji slabo trci je opasniji po protivnicki gol nego Muslimovic ili neki nedokazani balavac.
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    dzeko je malo opao u formi i to je to ,pad forme je najnormalnija stvar u fudbalu ,ne znam cemu to pljuvanje

    isto tako,u city-ju,onak kloc aguero,skoro nikada nece da doda dzeki,da ga baci u vatru,vazda sam pokusava zavrsiti,istina zabija u skoro svakoj utakmici ali zabili bi i drugi,na dobru asistenciju
     
  8. heroic

    heroic Komšija

    U city-u je opao u formi, ali u reprezentaciji Dzeko je definitivno dobar idalje, pa ako nista dokazao se u ovim kvalifikacijama, bio je pravo dobar strijelac, asistirao je Ibisevicu za onaj gol protiv Litvanije...
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ja samo cekam da ode slina susic,hvala mu sto nas je odveo,hvala i nafaki koja nam dade pussy smoke grupu,hvala opet nafaki sto nas potrefi tako lahka grupa dok imamo najbolje igrace ...

    sa jednim trenerom koji ima autoritet a ne ovaj koji se ne zna ni postaviti,ni zagalamiti pa cak ne zna se ni radovati odlasku na SP kao normalan narod..i nek se zahvali Ciri sto je poceo prvi koristiti neke igrace jer da ih nije puna bi nam repka bila Sunjica,Svrsajevica i ostalih kojima je menadzer lijepi susicev brat..
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Toliko glup post gore iznad.
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jao sta upravo procitah ne vjerujem :O


    [​IMG]
    :lol:
     
  12. Pionir

    Pionir Overclocker

    Dzeki treba zena :lol:

    :smt075
     
  13. Pionir

    Pionir Overclocker


    Ludilo :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Moyes UTD na limitu again . Fellaini tipka na mobitelu i ne gleda tekmu ccc e moj Moyes rokni se :)
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Staromodan lik skroz. Uopste ne gotivi ove flair igrace. Da hoce malo Zahu ubaciti...
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    De Gea ih spasi :lol:
    Ma zale se igraci ev na njeg . Hamna ga ne sljive ni 2 posto
     
  17. irhadkul

    irhadkul Komšija

    nani+cleverly dobitna kombinacija. Za sad jedino januzaj na nivou,momak igra kao da mu je 27
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ganjas rezultat i ubacujes Valenciju na desnog beka :) Genius
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker