Spotify dostupan i u BiH

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kvaju, Jul 14, 2020.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Pjesme koje se češće slušaju su u cache na telefonu, tako da ih Spotify ne streamuje ponovo.
     
    bhd likes this.
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Zna li neko ima li nacina da se dijeli kao netflix, sto Haker pita? Ovo "pod jednim krovom" je vjerovatno za isti wifi/IP.

    Nije neka para, iskreno.
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma ide normalno dijeljenje, znam da raja dijeli family paket a ne zive ni blizu.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja Spotify na PS4 koristim ima i 4-5 godina. Free verzija sa kojom reklamom svakih 30min ne smeta vala.
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Youtube svakako je sranje vec neko vrijeme pa poslje svake pjesme ide reklama.

    Ovo je svakako odlicna zamjena.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Youtube Vanced za android, nema reklama, mozes slusati pod lockscreen. Za PC bilo kakav adblocker logicno.
     
    Eldorado likes this.
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Al npr Samsung tizenu toga nema :D

    Doduše svakako sam u planu uzeti Mi box ili Amazon fire tv stick.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Ja korsitim i yMusic (music player i youtube player bez videa), ali mi se uvijek sviđao Spotify tako da mi je drago da je konačno i oficijelan kod nas :)
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    uzas nervira
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kod mene yt na desktop radi normalno bez ikakvih reklama dok na mobitelu prije svakog klipa reklama ako ne prekines ide jos jedna dvije znaci secer dobiti. I svaki dan skoro pita me hocu li gratis yt premium.
    Vanced sam koristio ali iz nekog razloga radi mi par dana onda ne radi ako izadje nova verzija reinstall pomaze. Sad na redmi ne mogu ga ni instalirati niti imam zivaca se s njim zezati.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma youtube ima po 10 reklama u jednoj pjesmi, ma mrs :)
     
  12. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Vanced ti je prestao da radi vjerovatno jer ti je odradio update preko play store-a, znaci instalirao ponovo oficijelni YT. Kod mene vanced radi godinama bez problema i root i non-root verzija.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Za ukidanje svih reklama na mobitelu,instalirati aplikaciju AdGuard
    Kasnije mi zahvalite

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  14. kvaju

    kvaju Komšija

    Meni se aplikacije tj net na njima dosta sporije kao da radi kad instaliram Adguard. Nekad neće uopće da otvori neke stranice, dok ne izgasim program.
     
    MakaveliTheDon likes this.
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Free registracija dozvoljava neograniceno slusanje muzike bez naknade?

    Ima li neka caka, jer nemam namjeru skidati pjesme svakako.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ima caka, naravno, mozes slusat neke pjesme, ne i albume. I imaju reklame izmedju pjesama, te nema opcije da skines nesto kako bi mogao slusat offline.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  17. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Mislim da je glavna prednost spotifya u odnosu na youtube ove playliste sto se automatske prave. Stalno se algoritam prilogadja tvom ukusu pa ti daje nove i slicne umjetnike.
    Takodjer sa premium mozes namjestit da ti se automatski skidaju playliste, npr ima ova "discover weekly" playlista sto se automatski azurira i skida, stare pjesme se brisu. Druga najveca stvar su podcastovi, imaju svi kako sam primjetio.
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Sam sebe da ispravim :)

    Sad sam instalirao app na Samsung tizen radi fino

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada se racuna ova 8€ cijena a kada:


    Spotify Premium Family

    $14.99 + tax / month after trial

     
  20. exwizzard

    exwizzard Komšija

    8 eura je u bosni a taj od $15 je u americi

    Imas i ovaj od 6.5 eura da moze dvoje ljudi koristit