Sta mislite o ovom cooleru? Isplati li se kupovina?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by kolinsb, Oct 9, 2008.

  1. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Samo da ga hoce nabaviti :D
    Bio bi odlican izbor.
     
  2. JasonH

    JasonH Aktivista

    Vidjecu sta je moguce uciniti posto brat poznaje neke momke u plusu.

    Samo jos 1 pitanje .
    Kolika je realna cijena za njega?
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    40-45KM.
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    e haj strucnjaci, koji ima cooler da je tih, i da ne trazi skidanje ploce da bi se montirao. znaci na postojece nosace AM2 da ga prikacim. i da nije 100KM :D

    edit: za moj proc mi treba, nisam die hard clocker :D znaci da temp budu u gracnicama normale.
     
  5. artemis

    artemis Komšija

    Freezer64 Pro,eventualno stavis neki tisi vent i ne moras vaditi plocu.
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    ima li neki da ne moram nista ja modificirati. mrsko mi je ista raditi. da mi je samo da skinem stari, stavim pastu i stavim novi. da nista ne petljam. jel onaj CM od oko 50KM moze bez skidanja ploce?
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Freezer 64 Pro, Hyper TX2.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    e hyper je CM-ov jel tako? on i trebao biti tisi od freezera?
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tu su negdje, mrvicu je tisi.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma sinoc gledam temp procesora 58*C (cooler je od 6000+ sa pipama) a proc je bio dignut na 3000MHz (davno digao nesto cackao i zaboravio vratiti) pa mi to nekako puno. a i bitnija mi je tisina. ovo ubi navece kad spavam.
     
  11. Emx

    Emx Aktivista

    Pitanjce za HyperTX2 da ne otvaram drugu temu :) jedna od one 4 nozice mi je malo otisla u stranu, tj onaj dio sto se ubode na maticnu pa ima dva bijela mala dijela koji su okolo crnog, taj desni mi je otisao na stranu tako da sam ga zadnji put ubacio tako sto sam zavezao koncem. Medjutim u zadnjih par dana ponekad mi bas zavibrira cooler, a cistio sam ga. Da nije do toga?
    Sorry na poglupom objasnjenju :D
     
  12. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Jednostavno rukom provjeri da li se cooler imalo pomjera.
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    da se pohvalim :) veceras stize OCZ Vendetta 2 + G.SKILL 4GB DDR2-1000 Dual channel kit 8000CL5D-4GBPI :)
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Vidim da se prati HWB :)
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hehehe e ako ti je ovaj post trebao da vidis da pratim HWB, onda si stvarno zaista :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: ja se servisom bavim od neke 98' godine, i imam poprilicno iskustva, ali nisam imao nikad dovoljno vremena da sjedim i citam testove hardware-a. vecina ljudi ovdje zna bolje od mene koji su bolje napojne, koje losije, koji su bolji cooleri, a koji ne vrijede nekih para i sl.. neki to znaju zato sto imaju priliku da rade s tim stvarima, a neki to znaju jer to negdje procitaju. posto zivim da tako kazem u provinciji (zavidovici) nisam imao priliku da se susrecem sa skupljim hardware-om. mislim da jedini u zavidovicima imam skuplju napojnu jedinicu od 50km. jednostavno je ekonomska situacija takva (slicna je i prije bila), da ljudi kupuju najjeftinije, i s tim sam radio. jos nikad nisam cuo da je neko u mojoj carsiji kupio comp koji kosta 3000-5000km. naravno da sam ovdje dosta stvari naucio, i ako mogu i ja cu pomoci. u zadnje vrijeme se malo vise bavim racunarskim mrezama (konkretno MikrotikOS), tako da sam ovamo neke stvari zapostavio :mrgreen: zato ce neki pomisliti, kad vide da svasta nesto ovdje pitam, vidi onog gloopana, ne zna koji ce ram sebi kupiti :lol: vrlo cesto cu nesto pitati, zato sto znam da nisam najpametniji i zato sto znam da vise glava bolje misle od jedne :)
     
  16. GW

    GW Moderator

    Bolje je pitati nego odgovarati. Tako si uvijek u prednosti. :)

    :smt005
     
  17. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    I ja sam pazario OCZ Vendettu 2, a bez "zeze" tvoj review je presudio. Malo sam i Frosty zraknuo :shock: :mrgreen:.