Star Trek Enterprise

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, May 1, 2004.

  1. Esh

    Esh HWB

    Zanima me da li ovdje ima ST fanova? Trenutno pratim Deep Space 9 na HRT-u (iako sam ga vec pregledao ranije, naravno) te trecu sezonu Enterprise-a koji se od polovine druge ka trecoj sezoni zaista rapidno poboljsao te sa sigurnoscu tvrdim da ce 4ta sezona biti producirana - snimljena.

    Znam da Crazy i ihti prate DS9, zeleni i kenci furaju novi enterprise (evo pregledah 3x19 damage prije pola sata;), sta je s ostalima?
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    pa pogledam ih tu i tamo, oke razbibriga... ali sve to pada u vodu ako nema spocka :)
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja ne znam šta sam gledo i koja je bila epizoda uglavnom PRIJE ove što je sad na HRT , stara , kad je onaj čelo bio kapetan , iako ni to nije bilo redovno ali uglavnom - gledao sam česo tu epizodu seriju nazovi kako hoćeš...
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    Ja redovno pratim DS9 na HRT-u i one filmove nedeljom navece, super mi je Star Trek, majke mi; mastovito, originalno, zanimljivo i likovi su zivopisni, a i ona njihova logika i politicka situacija su definitivno nesto posebno.

    U principu, ako se mozemo ufurati u tumaranje po kafanama u Ald-Ruhnu i gledanje striptiza zena lavica u Calderi (mislim da se tako zove, davno je bilo :) ), ne vidim zasto bi mi Star Trek bio glup (puno ljudi kaze da je to djetinjasto, a ja kazem - to su ljudi bez maste).
     
  5. Esh

    Esh HWB

    to ti je next generation, a `celo` je cpt picard.. vjerovatno najbolji st serijal.
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Eh Eh Picard Picard

    Worf , engage to 9 warp...

    nisam strucnjak da se razumijemo
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija


    malo si pobrkao.
    Picard nije nikad rekao (koliko sam ja vidio :)) Worfu da ubrza u warp. Worf je zapovijednik osiguranja :D .
     
  8. antonio

    antonio Aktivista

    Ja mislim da je to bio Data.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    tacno 8)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    nekad, ali ta naredba obicno se upucivala ensign-u .. ko je vec bio.. (nekad crusher, nekad random guy)
     
  11. antonio

    antonio Aktivista

    Da da u pravu si.
     
  12. antonio

    antonio Aktivista

    Evo sinoć se bila zanimljiva epizoda DS9. Samo zanima me kako su uspjeli da kirk razgovara sa siskom, možda neka montaža?
     
  13. Esh

    Esh HWB

    pa dobro kirk je ziv i sad:D tj. bio je tu u vrijeme snimanja (tamo neke 96-97), sad naravno radi se o montazi posto je kirk ondje daleko mladji..

    inace, to je bila jubilarna 100ta epizoda ds 9 i definitivno spada u legendarne!
     
  14. Shenron

    Shenron Komšija

    smrc... a ja je nisam gledao. :(
     
  15. Dreamer

    Dreamer Novi član

    Pratim redovno fkorz, imam sve filmove itd.
     
  16. Swink

    Swink Novi član

    Novi sam ovdje, pa ako netko ima Enterprise od epizode Azati Prime pa nadalje, molio bih da kaže gdje i kako mogu i ja nabaviti. Inače imam cijelu prvu, drugu i treću do 3x17 Hatchery, pa ako se hoćete mijenjati....
     
  17. Esh

    Esh HWB

    imam ja 3x18 i 3x19, 3x20 je prikazana prosle sedmice, a 3x21 jucer.
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    gledao sam 21 jutros :) kul je

    Imam sve epizode na disku, 8)
     
  19. Swink

    Swink Novi član

    Možete li mi preporučiti site s kojeg bi skidao epizode ili nešto slično?
     
  20. Esh

    Esh HWB

    dc++, bittorrent