Star Trek [filmovi i serije]

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Sep 17, 2017.

Tags:
  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Upravo završio ponovno gledanje ST: Enterprise. Zadnja epizoda odlična, dala odličan završetak poprilično dobre serije. Ima dosta nelogičnih i wtf momenata tokom serije, ali sve u svemu dobra

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Prva sezona ok, druga i dio trece 'nako, cetvrta prakticno sve epizode vezane za glavnu pricu, ali u odnosu na Discovery, STE je TNG :D
     
    Neo Bahamut Zero and AdoSA like this.
  3. NAILS

    NAILS Moderator

  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Po ovom traileru izgleda da se vracaju na vise drame nego akcije. Vidjet cemo kako ce biti.
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. monK

    monK Komšija

    Hipster Spock, za sve nas što odnedavno uzgajamo bradu.

    Vratio se na DS9 da dođem sebi nakon 10-godišnjeg masakra nad Star Trekom.
     
    Esh likes this.
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    ST za nove generacije jbg. Nama ne mora biti jasno... Isto kako mogu sad slušati onog Bubu Korelija i sl. Meni se kosa na glavi diže od retardirane muzike ali bitno je da se prodaje... Vjerovatno idu tom logikom i za ST

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
     
    Esh likes this.
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    zato meni djeca dodju i kazu pusti nam tata lala mia :D (bohemian rhapsody :D )
     
    edgsi and Esh like this.
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ubiše Michael Bay efektima.

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Morate shvatiti i da su ocekivanja prije i danas totalno drugacija... Prije si malo ocekivao a dobijao mega sega price ideje... a sad ocekujes mega sega... a dobijas vishe manje ok produkciju, manjak ideja price..:D
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Ako očekuješ star trek a dobiješ star warse onda nešta nije u redu.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Generalno ne znam sta misle sa svim ovim, al po meni bi originalna prica u novom ruhu sa glumcima iz trenutnog filma bila totalni hit.
    Uzmi istu pricu, dodaj par novih pricica, nova tehnologija....

    ko ce ga znati sta oni misle gore.. garant nece doziviti trecu sezonu ovako.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni je ova nova sezona super. bas ima ST feeling... bas mi je OK.
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    I meni se svidja :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  15. Hellas

    Hellas Aktivista

    Prva sezona STD-a mi je bila katastrofalna. Ova druga je ekstra, pogotovu kad prezvaces canon. Od 8 epizoda mozda jedna mi nije bila ok.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Druga sezona se odgledala, i prilicno dobra. Nesto u stilu prijasnjih Star Trek serijala. Dosta exploration, drame. Meni se i prva sezona svidila ali druga je def. bolja.
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni je super. Jedva čekam sljedeću. I season finale je super bilo.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zadnja epizoda me podsjetila na prvu sezonu Battlestar Galactica-e.
     
  19. Tensai

    Tensai Komšija

    Odgledao sam možda pola prve sezone i ovo je užas. Neverovatno je kakvu su glupost napravili od serije. Likovi nikakve veze nemaju, ova kineska žena ne zna ni engleski pričat kako treba. Serija se zove discovery a liči na klaonicu, svaku epizodu se naumire gomila likova i to sa grafikim scenama gdje ispadaju crijeva. Isto mi se ne sviđa što psuju, to nikad nije bilo dosad jer je Star Trek uvijek imao neku vrstu intelektualne profinjenosti i psovke paraju uši. Ne znam isplati li se pregrmit do druge sezone jer svi kažu da je bolja iako moralo bi se desit čudo u drugoj sezonie da izvuku ovakvo sranje i govana.
     
    Esh and AdoSA like this.
  20. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Isplati :D

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk