Star Trek: The Beginning

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Aug 26, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Citao sam o ovome, i kako sam skontao radnja bi se trebala desavati u 20. vijeku. Koliko je pametna ideja vidjecemo.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    ja nisam nesto odusevljen ovim pre-TOS idejama, ali izgleda da su nesto navalili...
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Enterprise mi je prilicno dobar. Mozda bi bilo najbolje da su isli na ENT ili VOY skriptu.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Ent je zavrsio, a sam kraj cetvrte sezone je bio zalosno los. Ja sam se iskreno nadao nekom filmu sa DS9 postavom...
     
  6. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Meni bi isto bilo bolje da snime Star Trek: Deep Space Nine: Horizons :evil:
    Cak ima i peticija :wink:
    ST:E svakako nije najbolja ST serija ali prije mi se cini da su je ljudi najvise popljuvali ST:E jer se ST snimao vec decenijama bez prekida pa je valjda vecini ljudi dosadilo?
     
  7. jeretik

    jeretik Komšija

    Enterprise je grozan. Klaustrofobican je, radnja je pateticna, cista socijala.
    A muzika u spici ubija u pojam.
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Daj nek vise naprave nesto sto u buducnosti. Dosta mi je ovog Ent-a vise...nemaju ni stitove nit ista!

    Ocu Warp 9, visefazne stitove, torpeda, vucnu zraku!!!!
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni je Ent fenomenalan serijal. Jedino je druga sezona pravo slaba, a ostalo je beton. Ovo je jedini serijal da me nijedan lik ne nervira, dok je u prijasnjim barem bilo barem po dva u svakom. :mrgreen: Archer odlicno pokazuje kako Flotin kapetan moze biti katkad nemilosrdan, dok su u prijasnjim serijalima, kapetani pravo 'mlaki'.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    hahah, ma daj Iron... ne nervira te sapunica izmedju znas_vec_koga? pa prve tri sezonu su samo radili na tome da je skinu, a o alienima - nacistima da ne govorim :X
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bilo je jos takvih 'sapunica' u svim serijalima, tako da je sasvim normalo (a ovo dvoje za razliku od ostalih star trek parova, i lice na nesto).
    Opet kazem, meni se pravo svidjelo, a kako su stoput rekli "o ukusima se ne raspravlja".
     
  12. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Meni se isto svida i fakat ne kontam sta ljudima toliko nevalja?
    Normalno da ima losih epizoda(a i sezona) ali toga je bilo(i bice) u svakoj Star Trek seriji jer ono sto se meni i Iron-u(a valjda i onima koji su snimili?) svida ostatku svijeta je ocito loshe.
    Mislim da su neki ovde zalutali Star Trek nikad nije bio naucna serija o mogucim tehnologijama nego naucno-fantasticna serija o mogucoj buducnosti.
    Sto se tice Star Trek parova sto netipicniji meni su bolji(Odo-Kira anyone?).
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Uh ST romansa?

    Na TheInqu citam izlazi ST Esmeralda hard sopiler dr.Malavera ce zamjeniti neki borgovski kapetan.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Odo - Kira, Tasha - Data (doduse nakratko), Worf - Jadzia, Riker - Troi (najgori definitivno), Annika - Chakotay (povlacim rijec, ovo je bilo najgore i najjadnije). A ima ih jos.
     
  15. postal dude

    postal dude Aktivista

    e ba vidio sam na netu na nekom hr portalu vijest da svi pedofili vole star trek pogotovo onaj prvi dio.hahahah dobicete link kada nađem str ali uglavnom ovo je izvrseno na nekom institutu u usa.
     
  16. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Odo - Kira , Worf - Jadzia meni valja
    Riker - Troi , Tasha - Data bezvezze
    Annika - Chakotay slazem se Totalni Fiasko
    @postal dude neki pedofili imaju zenu i djecu,neki serijski ubice su savrseno normalni clanovi drustva
    dok im se neko ne "svidi".
    Maloumni i nastrani ljudi su upravo to:maloumni i nastrani.....To nema veze sa ponasanjem normalnih ljudi.
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Sa znam jednog ST fana koji je Sado Mazo orijentisan pored toga voli Bondage i Domination.