StarCraft 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Apr 29, 2007.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja nisam dugo nista igrao, hajd reko da bacim koju SC2, kad corak. Niti se mogu ulogovat, niti mogu resetovat acc jer mail ne postoji...
    Kud sam skroz zaboravio pass.
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Ubisoft npr. briše account ako nema aktivnosti par godina, djaba sto imaš igre :D
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa ti nisu normalni. Neko je dao novac za to, ne mora nikada pokrenuti igru. Predpostavljam da je isto i meni Blizzard uradio. Otvorio sam ticket, poslao slike licne i od kupovine SC-ta pa cemo vidjeti.
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Čim prihvatiš EULA boli ih uvo, slično ovome je i Bungie koji ti obriše kupljeni game content, svaki DLC od kako su se odvojili od Activisiona ima datum isteka, a budale kupuju pa kupuju.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A neznam, imam i potvrde o kupovini, valjda nesto uspijem odraditi.
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    I kod mene uredno radi
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sad provjerih i kod mene isto :)
    Evo vidim akcija za 6mj subcription wow-a akcija -15% :D cisto info
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ne znam gdje si to pročitao.
    Tačno je da su Destiny 1 DLC-ovi imali rok trajanja. Međutim ja sam prije 2 godine kupio Destiny 1 The Collection za PS4 i aktivirao kljuceve za DLC-ove koji su dosli uz igru a istekli su barem 2 godine bez problema. Moguće da se stariji DLCovi (The Taken King) ne mogu više aktivirati.
    To vrijedi samo za fizičke kopije igre gdje dođe DVD + ključ na kartici.

    Destiny 2 nema više tih problema jer se više ni ne prodaje kao fizički medij od kako su prešli na Steam. Stare količine koje su bile vezano za BNET su problem.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa tacno je da iz Destiny izbacuju content jer kako oni kazu, igra nije dizajnirana da se siri u nedogled :D
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Uspio sam vratiti acc, zapravo imao sam poseban mail za battlenet ali sam na isti skroz bio zaboravio, shame...
     
    Picoooka and NAILS like this.
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci do tebe je ? Sad se izvini.. majkrosoftu :D
     
    Reventon likes this.
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Eto koliko dugo nisam igrao. A ni sada ne bi, nego hocu da poklonim acc sestricu, neka se zabavi. Sreca eto pa je mail napravljen samo za battlenet, nije mi bitan.

    A kada bih se trebao izvinuti Microsoftu, to bi prije bilo za decenije koristenje narodne verzije windowsa i offica. :D Zadnjih par godina je sve legala.