StarCraft 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Apr 29, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    napokon :!: dobro su se sjetili da se malo okrenu na ono na cemu su i postali poznati...a ne samo WoW.vec ga pocinjem mrzit radi starih zaboravljenih klasika...
     
  2. BoLa

    BoLa Aktivista

    Ovo uzimam cim izadje ... :mrgreen:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    haj da sacekamo prvo tu najavu, da ne bude opet kakva ekspanzija za wow, haha :mrgreen:
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    gluho bilo, pu pu pu... :lol:
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    :lol: :lol: My feelings exactly :lol: :lol:

    Sto se tice Starcrafta ... uuuu jeeeeaaaaa 8)
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    ja se samo nadam da to nece biti jos jedna komercijalizovana igra.ali blizz je to oni nikada ili rijetko kada razocaraju pa nadat je se da ce tako i sada biti...

    odoh sada diabla igrat nafurao sam se :smt003
     
  7. BoLa

    BoLa Aktivista

    sta fali, nek bude :D :D
     
  8. Esh

    Esh HWB

    sta ako starcraft bude mmo? :D

    cak i ako bude "klasicni" rts, nesto sumnjam da ce se u blizzardu tek tako odreci ove 'gotivne' pretplate..
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    mah, ako budu na preplatu, bez mene ko domina:)
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Jezik pregriz'o da Bog da. :lol:
     
  11. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Joj ne spominji Diablo. Tek sam se okanio kad sam prešao sa većinom likova, najbolje što je Blizz ikad napravio. Kakva li će tek trica biti?
     
  12. Esh

    Esh HWB

    pa bice mmo, naravno =)
     
  13. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Mislim da nije nikakva nauka da ostave i kakvu single player kampanju, već postoji storyline za to. Nadam se da neće šta us..ti, mrzim mmo iz dna duše. Vjerov'o ili ne, ali nikad još nisam zaigrao preko net-a. niti ću.
     
  14. Loki

    Loki Komšija

    Koji god žanr bude, ako budu imali Infested Kerrigan, igraću to. :D Bila je pravo hot. :D :D
     
  15. BoLa

    BoLa Aktivista

    U biti mrzis nesto sto nikad nisi probao? Jes cuo za - predrasude?
     
  16. 3125

    3125 Komšija

    Blizzard za tri dana otkriva na kojoj igri rade. Drzite palceve.
     
  17. Sale

    Sale Aktivista

    wow burning crusade 2 :lol: :lol: :lol:
     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Kakve predrasude, ovo govorim čisto iz hroničnog nedostatka vremena. Kada igram single player snimim i ako hoću nastavim za pola mjeseca.

    U online svijetu ako te nema na netu 10 dana nisi nigdje pristigao, ode raja 10 levela iznad tebe :D

    Uglavnom da ne spamamo temu, ali ne volim ostaviti stvari nedorečenim ...
     
  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Nije mi jasno sto kad citirate morate citirat 74 covjeka umjesto samo onaj dio na koji dajete komentar. Elem da ne solim previse.... Starcraft 2 ako bude to ce biti extra dobro, mada sumljam da bi Blizz napravio kao MMO jer kao igrica nije bash za tog zanra (rase, vrijeme radnje, tehnologija .... znate sta mislim), ono moglo bi se napraviti ali ne bi imali ni pola otvorenosti i opcija ko sto im to ima WoW. Konj koji pobijedjuje se ne mijenja.
    To su moje nade iskrene, a kako ce sve na kraju ispasti ostaje da se vidi.
     
  20. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Pretpostavljam da meni govoriš :lol: , to obično i radim ili skraćujem tekst kao ovaj tvoj, ali eto omaklo se.
    Ali hajd' to je najmanji problem na forumima, ima daleko bitnijih stvari na koje bi se trebala obratiti pažnja.