Strajk glađu (Pazi sad ovo)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Samir_Masinac, Nov 29, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Procitaj forum.
    Lik nije jeo 24h, ali ne zato jer strajka vec jednostavno nije jeo.
    Tako bar on kaze :mrgreen:
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Ma pusti budaletinu.Da je neka zarazna online igra kao WoW u pitanju pa hajde,nego Ogame.Dajte ba ljudi....Sjedis pred kompom satima i i buljis u neke nepokretn monotone slicice,odbrojavanja neka...fakat nikad nisam skontao car igre :? Sta je u Ogame-u tako ocaravajuce da te moze dovesti do ovoga....
     
  4. Zombie

    Zombie Aktivista

    Ma tip je slucaj za psihijatra, a ni meni nije jasna neodoljiva cak i zabrinjavajuca zelja i nagon za ovom igrom. :shock:
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Ovo je samo reklama ogame-u. Nista vise.

    Clanak je pun lazi, netacnih i nebuloznih informacija. Nevezano za BoToX-a, u oci me ubode ova recenica: ''Kako bismo pobliže objasnili onima koji ne znaju o čemu se radi, riječ je o online igrici koja broji oko 50.000 igrača samo s prostora Balkana, a za čije igranje ne treba ništa više osim pristupa Internetu i web preglednika.''

    Cega 50.000? Da, broji cca 50 000 kreiranih accounta na svih 11 servera ili unija kako god hocete. Koliko je tu multija, koliko igraca koji igraju na vise servera itd.

    Popularnost ogame-a opada zestoko, bas zbog bahila koji ''sprovode'' zakon na serverima.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Moram priznat da nikad nisam zaigrao taj Ogame. Ni minute. :mrgreen:
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Procitajte diskusiju na forumu!
     
  8. zilo

    zilo Komšija

  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    a igrica je za tripovanja pravog...dok sam je ja igrao budis se svakih 3h chekirash flotu ...ovo ono ...kasnije su uletili savezi pa je bilo cuvanja acc-a na smjene ...al opet...
    kad sam zijanio 82m flote odahnuo sam ....elem nikad vishe ...previse vremena uzima ...a nista
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    znam ja tog lika u RL :D pusti budalu zajebavao se, valjda kupili pizzu sa haverom koji odrzava bljesak i nije htio da uzme komad i ovaj napravio vijest :D:D
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    ovo je za njubine nek se cude :)
    josh gore neko spomenu WOW, radije bi sjedio za gW nego WoW..

    a ogame jesam igrao, bio sam 20 i neki u 2 univerzumu dugo vremena.. postalo dosadno i shvatio da samo tardi igraju to :)

    tako da za koga cujem da josh uvijek igra necu da se druzim :twisted:
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja upravo odustajem :D tj trazim nekog da mu dam acc :D
     
  13. Sale

    Sale Aktivista

    kakav acc imas ??'
     
  14. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Hehe, kad se sjetim početaka prošle godine, imao sam čast osnovati prvi BiH savez i harali smo Unijem 1 (GAB) dok se nismo osuli.

    Upravo BoTOX nije malo puta fasovao od naših flota.

    Sama igra je zarazna u startu, ali čovjek brzo ohane jer moraš bukvalno 24h pratiti flotu i planete. Znalo nas se naći i po 15-ak na kahvici na Skenderiji da dogovaramo taktike rušenja hrvatskih ili SiCG saveza. Budaletine žive :lol:
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Glupost na kvadrat.
     
Thread Status:
Not open for further replies.