stranica

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by war rat, Dec 9, 2006.

  1. war rat

    war rat Novi član

    mozete li stgod uraditi sa stranicom tako da je citljiva u firefox-u?
    kad je otvorim u IE nemam problema (samo sto ne koristim IE vise).
    Hvala
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Vecina nas koristi firefox, i ne vidjeh da netko osim tebe ima problema. Ja nemam.
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Posljednih par dana i ja imam problema sa HWB-om. Kad neko koristi smajlije, ne prikazuje mi ih vec bude ono kao kad slika ne moze da se otvori i izduzi se preko cijele stranice. :)
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Isprazni cache. To je sve do vas. Kod mene sva tri browsera rade bez problema. Firefox 2.0 mi je primarni i sve fercera.
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Cache se prazni pri svakom zatvaranju Firefox-a.

    Firewall nemam tako da i ta varijanta otpada. Onda je do epn-a.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Opet error. I ja sam na epnu :wink:
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    Da, ali nije nam isti kablovski operater. ;)
     
  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

    sve udure sa firefox i hwb.
     
  9. Neso

    Neso Komšija

    I meni je sve udure.HWB citam sa firefox-om,operom i sve fercera :wink:
     
  10. Multi_Solar

    Multi_Solar Novi član

    Firefox 2.0 (+No-Script), Zone Alarm, Avast i hardware base radi "ko po loju" ;)

    Meni se nedavno isto dešavalo sa Amazonom za drugim računarom, jedva se site učitavao i sa dosta slika je bila ta situacija da je bilo izduženo i nije mogla slika da se otvori. Za 2 dana sve je bilo ok. :roll:
     
  11. DC One

    DC One Aktivista

    Imao sam isti problem, u ptanju je pipelining opcija. Ako koristite neku extenziju za ubrzanje ucitavanja stranica ili ste mjenjali Firefoxove postavke preko nekog programa (TuneUp Utilities npr.) iskljucite pomenutu opciju ili onemogucite pielining preko Firefox-a upisivanjem about:config u address bar. Nakon ovog pocistite cache i sve bi trebalo biti OK.
     
  12. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    a jedna koju ja licno ne bih preporucio jeste FasterFox
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    Kod mene je do konekcije. Pola sata radi, pa pola sata ne radi. Varira mi signal.