Street Fighter 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 17, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Japanese arcades will be getting it in July and August. You can expect a console version, likely on the PS3, 360 and Wii, before years end.

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    sto se Chun-Li udebljala :lol:
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    noga ko bavljan :lol:
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

  5. Amash

    Amash Aktivista


    HGH je najjeftiniji u Kini :mrgreen:
     
  6. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    omg, Street Fighter IV ide i na PC.

    Joystiq
     
  7. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Kontrole ce bit katastrofalne za PC, osim sa dzojstikom.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    SLAVLJE!!! Nabacit' Hamachi i pravimo turnir HWBa :D

    @Amaroking - dva gamepada kostaju 18 KM pa ti skontaj da li je to neki problem ili ne :wink:
     
  9. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    2 spojena gamepada bez analoga koji ce se razvalit za sedmicu. Ali nisam rekao da nece valjat na gamepadu, ali treba malo kvalitetniji npr. od 30KM :)
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Ovaj moj Smartbox (rumble, 2 analoga, sve tipke kao na PS2 gamepadu) je 18 KM i evo ga ko beton, ne mogu mu nista vec godinu dana :)
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzmes za male pare X360 wired gamepad i uzivas u kvalitetnom proizvodu.
     
  12. GW

    GW Moderator

    I meni prošli smartbox trajao godinu. A preživio je (djelimično-d pad je otpao, ali gljive rade) tekken, PES i šta sve ne. Sad neki moderniji smartbox imam. Vidjećemo kako će se pokazati.
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Ja uzeo prije par mjeseci ps2 gamepad i usb konverter , izaslo me skupa oko 55km i super je , a igre ga prepoznaju kao obicni gamepad i sve fercera odlicno , ne trebaju ni driveri
    A imam i logitech dual action koji je star preko 3god , non-stop koristen za fifu,nba,soccer,avanture; a sad je koristen od drugih ljudi koji dodju na soccer da igramo, jedini minus mu je sastavljene strelice
     
  14. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Ja kupio gamepad za negdje 25 maraka, imao rumble i 2 analoga jos pravo lijep bio i nakon mjesec dana se razvalio, a nije mi ni padao. To se moze zvat nekvalitetom.
     
  15. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    Same here, nabavio Nintendo 64/ Dualshock to PC konvertor specijalno za emulatore no odlično je poslužio i za PC igre. Ljepota.
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Hajde vi meni recite kakve veze zadnjih sest postova ima sa temom? Uozbiljite se!
     
  17. ScorpioN

    ScorpioN Novi član

    al meni su fatallitys u mk serijama ona tacka na i kada zelis suigraca da mentalno rasparcas,al pogotovo od... :mrgreen:
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zaboravi na brutalne fatalityje u novom Mortal Kombatu. :lol:
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    ima li kakvih naznaka da ce neki MK izaci na PC-u??
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nema. Imas trash MK4 za PC. :smt003
    Prije ce izaci solidan PS2 emulator koji ce gurati ona tri MK nastavka kako treba.