Street Fighter 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 17, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Oboje, jednostavno mi nije leglo, mozda se ostarilo pa vishe nije fol k'o nekad :)
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Pa vazda se znalo da je SF bio zadnja rupa sto se tice fight naslova na konzolama. Jos ne mogu da vjerujem kolike kolicine hajpa su popratile ovaj naslov.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne zajebaji, na SNESu je bio tito :)
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ne zajebajem se, MK je vazda bio bolji, da ne nabrajam Soul Calibur, Tekken, Bushido Blade...
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    I ti ga pretjera sad malo, Tekken je uvijek graficki superioran bio, ali zato preprespor za jednu beat 'em up igru
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Zavisi koji dio, koliko se ja sjecam Tekken 3 gold je bio ubrzani T3 i mnogo je bio dobar.
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

    Ono 'dobro'' po čemu se MK serijal izdvajao od drugih ''fight'' naslova je brza, maštovita i kombo-ima prepuna borba a pogotovo to što iza svakog lika ima neka njegova, je li, životna priča. Nekako su likovi u MK ''živopisniji'' od drugih Feng, Geng, Ken, Ray, Johny, Lee...i sl. (šablonskih boraca).
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Virtua Fighter , nema dalje Tekken je uvijek bio smašin batons . SF 4 je odlican ali treba mu dosta vremena posvetit , kao sto rece Enis stari se ... MK je kolko se sjecam bio slab na komboima , vise sablonac kao Tekken . Killery Instics , to igraj ako hoces kombo - kombo brejker fajt .
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Nadjoh ovo veceras za PC, Super Street Fighter II Turbo HD Remix, brza i zabavna pravo, taman da skrati cekanje SF4 :smt001

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    SF 4 system requirements:

    Minimum

    OS: Windows XP
    CPU: Intel Pentium4 2.0GHz or higher
    RAM: 1GB or higher
    HDD: 10GB of free space or more
    Video Card: DirectX 9.0c/Shader3.0 or higher compatible, NVIDIA GeForce6600 series, ATI Radeon(TM) X1600 or higher or higher, VRAM :256MB or higher
    Sound: DirectSound compatible, DirectX 9.0c (or higher) compatible
    Input Devices: Mouse, Keyboard

    Maximum

    OS: Windows Vista
    CPU: Intel Core2Duo 2.0GHz or higher
    RAM: 2GB or higher
    HDD: 10GB of free space or more
    Video Card: DirectX 9.0c/Shader3.0 or higher compatible, NVIDIA GeForce8600 series or higher, ATI Radeon(TM) X 1900 or higher, VRAM :512MB or higher
    Sound: DirectSound compatible, DirectX 9.0c (or higher) compatible
    Input Devices: Gamepad :Xbox360 Controller for Windows
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sve to pada u vodu sa nastavcima nakon UMK3 i Trilogy-ja. Jedino Deception nesto valja, ali i to je tek malo iznad prosjeka. Prava stvar bi bila izdati nabudzeni Trilogy. Eno na PSN-u obicni upscaleovani MK2, pa je jedna od najpopularnijih igara za servis. Doduse, kada je PC u pitanju SF4 je mozda i najbolja tabacina pa tu nema mnogo izbora.
     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    sf4 je hardcore tabacina , kao i VF . mada nazalost nema vise takvih igraca . ja sam ostario no more time :)
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

  15. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Probah maloprije taj benchmark demo, meni izgleda super.

    Rezultati: 1600x1200 , 8X FSAA, 16X AF, all MAX ide 150 FPS-a :smt003
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    kako to? Koja grafa (vidim da je neka iz ATI 4xxx serije)? :eek:
     
  17. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Crossfire 4850 512MB 675/2100. Bez FSAA mi ide 220 FPS. Nasao sam rezultate 4870X2, na istim postavkama su ~170 FPS sa Q9450 na 3.8Ghz.
    Izgleda da ATi-u bolje lezi Street Fighter.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    instalirao najnovije drivere za grafu, sada ide 64 fpsa, 1680x1050 4xAA, 8xAF sve ostalo na max. Sa onim starijim je prosjecan fps bio 49
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    igrao jedno 4-5 meceva, nekako mi se cini spora/kruta.. dok jos pohvatam sve comboe pa cu donijeti finalni sud o ovoj igri.
     
  20. Esh

    Esh HWB