telefoniranje preko slusalica i mikrofona

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by AhmeT, Jan 19, 2005.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    imal kakav program (osim dialera u winxp-u) kojim mogu npr.: ukucat neki broj i pricat preko slusalica i mikrofona umjesto da drzim telefonsku slusalicu??? :smt075 :smt058 :smt033
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    ajde lijena guzico tipkat malo po telefonu :D
     
  3. iskusni

    iskusni Komšija

    možda hoće da igra HUGU na kompu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    nije ba meni mrsko tipkat

    to je zbog dvije stvari:
    1. da mogu huge :smt099
    2. kad me nazove neka mala da ne moram drzat slusalicu u rukama nego da se lijepo zavali u stolicu i slusam... :smt118 :smt118 :smt118 :smt118 :smt118 :smt118 :smt118 :smt118 :smt118
     
  5. Spider

    Spider Aktivista

    Haha sto sam se ismijao,haha lol,ali necemo momku kvariti temu!!

    Enis ce vas masakrirati :lol:
     
  6. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    imas onaj SKYPE program od tvoraca kazaa-e . mislim predobar prog. ja mislim da jos nema mogucnost preko telefona da se capri al probaj , neznam mozda je izasla nova verzija, kad sam ja skido moglo je samo preko IP telfoniranja :roll:
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    može skype na telefon/mobilni, ali prepaid sistemom.
     
  8. GV

    GV Komšija

    Ja sam uz Trustov modem dobio program koji fercera kao tel/fax/sekretarica i mozes pricati onako kako ti hoces, pogledaj disk koji si (ako si) dobio uz modem!
     
  9. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    To sam ja i govorio ali na drugom topicu... ne vidim razlog sto je ovaj otvoren... ako ti treba takvo nesto rekao sam FaxTalk 4.5... nije neki program ali stvarno neces naci bolji i laksi.

    Ili ostaje ti cekati da eXperi(m)en(t)ce(d) dostavi objasnjenje kako da koristis Windows Dialer u tu svrhu.