Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    lazes? :p Ja kad sam kupovao plazmu HD kanali na nasim prostorima su bili naucna fantastika ;)

    Btw, manuelno sam skenirao kanale, nadjoh i ja Discovery
     
  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    pa kad se tolike pare daju za tv, onda gledaš i u budućnost. znalo se da će prije ili kasnije i kod nas to.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    jbga, ova moja 37" plazma je bila namjenja mom starom, medjutim njemu bio prevelik ekran, on zelio nesta manje, pa sam ja preuzeo TV & obavezu placanja :) al hajd', kao sto kolega JVC rece - ima tunera za 45 KM, sto nije puno.
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    evo opet preseravanje s telemachom. opet zvao i pojma oni nemaju što sam otprije dogovorio. ponovo uzeli podatke i klasično "kontaktirat ćemo vas u nardenim danima".

    očigledno treba svaki dan zvati i sve im po spisku.

    btw, sve neka ekavica na podršci korisnicima.
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Nemoj bre da si neurozan :smt003 , ja nisam zvao ali sutra pocinjem sa nabrajanjem familije. :evil:
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Odlucio sam saburiti jos ovaj mjesec, ali ako do 1.11 ne zovnu, saljem im Tadiju Tadica:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GyUi6WyzDX0&feature=related[/youtube]

    NAJJACI SAAAAM :smt003
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Mojne ba, nije humano.
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ovaj thread treba preuzeti [Super Bitchin' Mode] od bihnet-a.
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    opet ista priča kao sinoć. net se vuče kao prebijena mačka.
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    A jeste i vi smijesni, jest da ne koristim njihove usluge, ali brate dragi, od tog zvanja nema nista, lijepo poranis i odes im u office kada su svi tu. Dogovorite se i nagrnite, pa da vidite kako se prica mijenja :)
     
  11. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ma meni je stabilno sve:

    [​IMG]

    Ali jos uvijek je stari "Business" paket a ja narucio novi ima 20-ak dana!
    Mogu im halalit' 30KM za 1,5Mbit jos ovaj mjesec, ali iduci...ne placam dok ne pusti narucenih 6Mbit-a za 35KM! Pa nek' me, za promjenu, oni zovu!
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Zajebaju brate previse, na sva zvona udaraju akcija od 01.10. a onda nista, trebali su to od 01.12. ali da radi svima koji hoce i kako treba.
     
  13. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Odoh ja poslije posla dole na stup njima i ne izlazim dok mi ne srede konekciju na 6 MBit-a. Ponijecu i kakav pokloncic glavnom i odgovornom uredniku, znate kako to kod nas funkcionise. :mrgreen:
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Reci da ti je Vedo brat, i on se zali sto mu jos nema 4 MBit, pa dobijes i ti od mene pokloncic :smt003
     
  15. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ja danas zvao i opet ista prica, obavjestit cemo vas morat cete potpisivati ugovor ako zelite akcijske brzine, a ako ne bez ugovora.
     
  16. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ma reci cu ako treba i da si mi tetka samo da nas vise spoje, drhtim k'o ovisnik na odvikavanju.
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    jel se i tebi ekavica javila :D?

    i šta znači to "a ako ne bez ugovora"?
     
  18. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Sa ugovorom 4Mbita 22KM, a bez ugovora 2Mbita 22KM. jeste neka Dragana.
     
  19. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ista situacija kod mene; zvao oko 15h (ocekivao da cu biti 121. na liniji), kad' ono 2. (i corava koka zrno ubode :mrgreen: ) i odmah pocela staru pricu: "Doci ce neko s ugovorom na vrata, nismo vas "zaboravili", a ne, ne trebamo ponovno uzimati vase podatke, ipak ste nas stari korisnik, tako da je nemoguce izgubiti vase podatke....( :roll: ), a dok stigne potpisan ugovor kod nas, onda vam pustamo 6Mbit-a! :eek: "
    E na ovo zadnje mi je doslo da se spremim, odem do stupa, upadnem tamo i pocnem: "DAAAAAJ UGOOVOOORRR! PUSTAAAJ 6Mbit-a!PRIIIMI MEEEE!" :smt005
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    pod "ekavica" mislim na govor i naglasak. dva puta su mi je javila dva muška operatera sa čistokrvnim srbijanskim naglaskom i ekavicom.

    uglavnom, suma sumarum dok se ugovor ne potpiše nema nam novih brzina?