Tes Oblivion IV na geforce4 ti4200-8x 128mb

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bimmer, Apr 14, 2006.

  1. Bimmer

    Bimmer Novi član

    Da li postoji mogucnost da se ova igra pokrene na ovoj grafickoj kartici? Ja je pokrenem ali kada udjem u igru bjel ekran i poneka linija :lol:
     
  2. Ante

    Ante Aktivista

    je
    trebas skinut neki program zove se oldoblivion koji pretvara shadere u 1.1
    pitaj na sluzbenim forumima, ja neznam di to ima
     
  3. DC One

    DC One Aktivista

  4. Ace_

    Ace_ Aktivista

    ja igram na Radeon 9200, znaci da mozes i ti na 4200, ja sam skinuo taj program stavio ga u folder igre, napravio shortcut na desktopu i change icon preimenovao Oldblivion u Oblivion i sad igram ko svi ostali, nemoram uvijek ulaziti u taj folder i klikati na Oldblivion, mozda ces morati cackati po INI file-u jer drva su mi u pocetku bila plava i jos nekih problema, ako bude problema javi mi se na PM

    btw igra owna sedmi sam level 6500golda, Dark Elf, Thief, Agent i igram 2 sata na dan :D
     
  5. BoLa

    BoLa Aktivista

    kolko fps ti ide?
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    kakv fps, nego slideshow :)
     
  7. Ace_

    Ace_ Aktivista

    kurac slideshow, ide mi u 640x480, small textures, ambience u INIju na 1 a specular i diffuse na 0, grafika je sasvim solidna i ide u pecinama do 70fpsa, na vani 30fpsa a u borbi padne i do 20fps ali je sasvim igrivo
    pa da je slideshow mislis da bi stigao do sedmog levela, btw sad je deveti :)
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Zar postoji jos neko ko igra na 640x480 rezoluciji u 21. vijeku :) i to Oblivion. Ja ga ne bih igrao dok ne bi imao kompjuter da ga barem igram na medium detaljima.
     
  9. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    pa vidis da postoji sta je tu lose ako igra na toj rezoluciji vazno je da ne trza..... LAKO JE REC DOK NE BI IMO KOMPJUTER :!:
     
  10. Ace_

    Ace_ Aktivista

    mobster_1930, moj komsija ima 6600GT pa igra u 640x480, doduse na high, ali kaze da bolje izgleda Oblivion u manjoj rezoluciji, i mislim da je u pravu, neke igre ljepse izgledaju u manjoj rezoluciji
    stavio sam i ja medium texture, i distance mi je na pola
    moj savjet ti je da sto prije prestanes brijati na grafiku i visoke rezolucije i pocnes uzivati u igri zbog njenim pravih elemenata
     
  11. wacko

    wacko Aktivista

    ma nema komsija ti je pametan pravo pa sto onda prave igre na visoj rezolucji lol. Reci ti komsi nek pocera onda Oblivion na 312x240 :mrgreen:
     
  12. postal dude

    postal dude Aktivista

    dx
    a ionako ga neces moci igrati sa tim hardwareom tako da...
     
  13. Ace_

    Ace_ Aktivista

    wacko, bolje je igrati recimo u 800x600 high, nego 1280x1024 na low
    molim zakljucajte topic dok se jos neko nije javio sa suvisnim komentarima
    igraj u 1600x1200 ako hoces
    BMK