TFT Lcd 30"

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by djambo, Jan 11, 2006.

  1. djambo

    djambo Aktivista

    rjesio sam se samsungovog slim fit tv-a i uzo quadro lcd 30lt1 i spojio komp preko vga kabla.problem je pan slike horizontalni je dobar ali vertikalni fali jedan dio do kojeg dodjem pomakom misa,sve radi u clone modu.
    neznam kako da postavim da i horizontalni i vertikalni pan bude dobar,probo sam sve opcije za koje ja znam u driverima i nemogu rjesit problem.graficka je 7800gt,dvi mi je zauzet za dvd
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    ode slimfit? ja sam prešao preko njega i čekam neki lcd (unatoč prognozama da ću ga kupit) :D

    uglavnom nazivna rezulucija na quadru je? grafička daje koju?
     
  3. djambo

    djambo Aktivista

    rezolucija tv-a je 1280x720 i to je maksimum koji dopustaju driveri jer ga vidi kao monitor
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    pa šta grafa ne može davati tu rezoluciju?
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Novi driveri?
     
  6. djambo

    djambo Aktivista

    driveri su novi posto se spaja preko vga kabla tv prepoznaje kao monitor "plug & play monitor 30" lcd",i zato mi nije jasno zasto imam problema sa panom slike kad ga stavim kao primary sve radi super osim naravno pravog monitora koji je spojen preko dvi kabla
    mozda ima kakav program koji bi to sredio ako neko zna da napise koji
     
  7. Esh

    Esh HWB

    nisam siguran zasto imas taj problem, no da li si probao sa tv tool mozda vrsiti neku manipulaciju?
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    eventualno... ma taj clone te zahebava imam odjećaj.

    nemreš nikako natjerati da ti je zapravo primarni lcd na "clone" kanalu?
     
  9. djambo

    djambo Aktivista

    nisam uspio ni sa tv tool nista,odusto sam od clone i gledam samo filmove preko toga,jedino sto mi ostaje da stalno prebacujem iz sekundarnog na primarni dok ne dodje neko rjesenje