Top lista Unigine Heaven 3.0 rezultata

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Sena, Aug 18, 2012.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nista, opasan si, moram ove biose sa vecim naponom traziti.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    [​IMG]
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sena - 1466- GeForce GTX 670 1060/1890 zrak - Intel i5 3570K @ 4500 MHz, zrak

    Core nece bas nesto, ali vadi me pa mogu reci skoro golden Vram.
    Dino izazivam te javno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo sutra u jutro odoh direktoru da trazim emergency exit,ovo ne smijem propustiti......
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    To se trazi, to je duh. :mrgreen: :D :D
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    E moj Sena nemas pojma sta ti se sprema od Dine .. :p
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Budimo realni, dok dino bude u mogućnosti da clocka i testira grafu (kad bi to i htio) naš sena će već promjenuti ovu 670 :D
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ili ce u najmanju ruku,zabost jos jednu :lol:
    BTW jutros pitao direktora da mi kupi kartu i da me posalje kuci da idem klokat i ne dade mi. Jbg Sena,nadji si novu zrtvu il cekaj do februara. :smt003
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo izvukao sam max iz karte, moddani bios sa vecim naponom, iskreno sam ocekivao tih 1500 bodova, ali ovaj put nije sreca bila na mojoj strani, GPU nije htio na 1300 MHz.
    Sad ne znam sta da stavim kao clockove, totalno je reviziran clock read sa novim biosom. Stavit cu boost clock koji je zapravo bio aktivan, sa starim biosom je to bilo oko 1250 MHz.

    Tako dino ako su 12.11 boostali Heaven, winner si ovde.
    Sena - 1489- GeForce GTX 670 1280/1890 zrak - Intel i5 3570K @ 4500 MHz, zrak
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Odlično je to jer si sad u rangu sa GTX 680.
     
  11. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Jeli moguce da sam ja sa svojom gtx 670 dobio skor od 1730 :)

    Nisam prije nikad koristio ove benchmark programe pa je moguce da sam nesto zajebo :)
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ako imas tekuci dusik da, u suprotnom ne. :mrgreen:

    Vjerovatno nisi pogodio postavke iz prvog posta.
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Napravio sam novi poredak liste, podjela na AMD i Nvidia kategoriju, također dodana overall lista.
     
  14. Dzigi

    Dzigi Novi član

    Dzigi - 1423 - Sapphire 7950 Flex OC @ 1242/1500, zrak - Intel i5 3570K @ 4400 MHz, zrak
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sorry, bez CPU-Z i GPU-Z prozora ne mogu da uvrstim score.
     
  16. Dzigi

    Dzigi Novi član

    Da otvorim ovaj HTML, ukljucim cpuz i gpuz i opalim screen?
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Najbolje je da na desktopu ostavis otvorene cpuz i gpuz i ponovo odvrtis test na najboljim frekvencijama kojim mozes i onda samo oplis ss desktopa sa rezultatom koji dobijes.


    Inace odlican primjerak GPU,al nesto ti memorija tanko ide skroz,kod mene bez problema na 1800mhz a GPU sam gurao do 1150 jer mi hladjenje nije dalje dozvoljavalo,neko obicno MSI losije od referentnog a sad imam "Accelero extreme 7970" al nisam tu kraj kompa da to testiram i da mu dusu vadim. :)
     
  18. k0ST

    k0ST Aktivista

    Druze Sena, evo odvrtih po tvom zahtjevu :

    k0ST - 1639 - Nvidia GTX 570 SLI @ 925/2000 MHz - voda, AMD X6 1090T @3750, voda
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ovo sto dino rece bi bilo najbolje.

    I da, zar mema nece vise od 1500?
     
  20. Dzigi

    Dzigi Novi član

    Sena prijatelju, ispeglao sam se 2 sata prosli put stimajuci frekvencije dok sam taj score dobio. Ako se nakanim opet, postavicu, ako ne onda nista...
    Mema nece ni MHz iznad 1500 inace nekakve linije po ekranu i jedino pomaze fizicki restart. Mozda je sapphire kakvu sporiju memu stavio, ko zna...
    Core je stabilan na nekih 1200, preko se desavaju driver restarti, sto vise MHz preko to cesce. Na tih 1241 jedva da se heaven zavrsi. :)