Trackmania nations forever

Discussion in 'Igre i konzole' started by GW, Apr 18, 2008.

  1. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Mozda je lik bio citer. Bio sam ja na nekom njemackom serveru i oni su pricali nesto o citerima, zato ja vjerujem da ima citova ko u kanteru.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    ma kakvi čiteri... evo jučer me dog pita kako skinuo stazu (b-nešto) za sekundu, kao di je shortcut i jednostavno se ne može pomirit da imam jači skilz :D :D
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Samo da kazem da Stihi i Quark nisu normalni. Ni malo.
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    in what way?
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    In way da me deru min 5 sekundi, a najcesce oko 10 na svakoj stazi. Ne mozes ljudima prici.
     
  6. GW

    GW Moderator

    Morati ću ih ja malo preslušati...

    Haj večeras dođite ko može.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    biće :D

    daj da ih ja oderem za 7 sekundi :D
     
  8. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Haj da se skupimo oko 10 sati. Da napunimo jedan cijeli server :D
     
  9. GW

    GW Moderator

    Samo da prijavim da je syss dobio po guzi. :lol:
    Lafo mora jesti, i pobježe. :lol:

    edit:
    Evo digao sam test server pa naletite.
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    jooooooj... mogo si i score napisat :D
     
  11. GW

    GW Moderator

    Otključao sam zadnju stazu i malo se iznenadio. Ne znam koji manijak moraš biti da pređeš ono. Mislim, ono, sat vremena voziti protiv nadeo protivnika. Mora da se šale.
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ni ja nisam toliki manijak. kao sto rekoh dog misli da ja vozim dobro al ja u vecini staza ne mogu prnut quarku (obicno je sec brzi od mene) al recimo djape,millan ... to sve ode po 2 sec.

    malo sam sad zauzet grid demom... uglavnom moremo malo i to da tmn ne dodije
    :D

    cheetova nema na tmn je bilo kradja accountova al toga bash i nema na unitedu.
    samo savladajte power slide i vidjet cete kako vremena padaju
     
  13. GW

    GW Moderator

    Ma znam ja power slide, ali ne možeš ovim manijacima ništa. Mislio sam biti među prvih 10000, ali sad vidim da od toga nema ništa. Jednostavno treba više skilla i vremena nego što ja imam.
     
  14. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Upravu si, nemozes od onih jadnih bodova vise mjesta dobiti. Dobijem 50 bodova (ladder points) i napredujem 100 mjesta, a za tih 50 bodova mi treba puno skilla i truda + dodatnih 6 minuta. Pa dokle vise :D
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Sulu i ja se prikljucujemo utrkivanju pa ko je raspolozen za deranje guzova HWB ekipi nek ostavi nickname ili neki termin kad se inace igra :)
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ime isto ko ovdje, vrijeme kad god :mrgreen:
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Instalirao, probao i brisao.
     
  18. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Zar je tako losa da si je odmah izbrisao?
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne zna on voziti. :D
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Vidim da ste ovo "igrali", cim je tema zamrla predpostavljam da vam vise nije interesantno. Ja sam je skinuo bas onda kada je postavljena ova tema nego..

    ..znali neko kako se postavlja avatar? Tacnije kak oda mi drugi vide. Postavim ja sve kako treba, vidim ga ja normalno ali ostali mi vide samo zastavu. Znam da za skinove "kola" treba platiti ali jel' to isto i za avatar?

    Nije da mi za lijeka treba ali eto.. onako me interesuje..