Transformers movie

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Apr 18, 2007.

  1. Nani

    Nani Komšija

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Robotech sa eng. sinhronizacijom je jedna od gorih stvari koje pogledah u svom zivotu. Jedino su mozda Transformersi losiji. Beogradska sinhronizacija je zakon u oba slucaja.
    By the way, Bumblebee je Chevrolet Camaro u filmu... :lol:
    Megatron izgleda uber gay. Drago mi je sto su izmijenili lica, pa ne lice vise na ljudska kao u crtanom, ali brate pretjerali su. :roll:
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sam Robotech jedino i gledao sa beogradskom sinkronizacijom.
     
  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Robotech sam pregledao ama bas sve sto je izaslo i mogu sa sigurnoscu rec da je maccross saga najbolji od sva tri dijela Robotech-a.
    BTW
    DragonBall Z rulez ;)
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mnogo bi bolje bilo da je Spielberg kupio Gundam ili Voltron licencu. Ovako mi lici na Pearl Harbor s robotima... :lol:
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Cudo nije doveo Tom Skroza da glumi Optimusa, taman ona nosina moze kao hauba od kamiona :lol:
     
  7. vnm_

    vnm_ Komšija

    ja mislim da bi gundam film ispao pravo ofirna ljubavna-drama-sci-fi-akcija.
    ovako zapakovano u anime je to ok, ali uzivo...
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma u ovakvim filmovima samo gledam kvalitetu efekata, a ne radnju iz ruskog romana. makar bi lijepo bilo vidjeti Justice, Freedom, Strike i ostale Gundame u Holivudskom CG-u... :mrgreen:
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    necemo u OT, ali najjaci Gundam je definitivno Deathscythe, pa onda tek Freedom...pa onda mozda Tallgeese :mrgreen:

    a sto se tice ovih novih filmovskih transformersa, gledao sam malo action figure i mogu reci da je Ironhide ispao predobro, iako je ocigledno samo zato crni GMC pickup jer je placeno da bude to, ali to ipak daleko vise potsjeca na seriju nego recimo Megatron ili Starscream (koji izgleda kao nabildani krsh)...
     
  10. pac

    pac Komšija

    a zamislite da je tek uzeo dbz sto bi to bila divota gledati kako se marisu goku i ostala kompanija! :)

    a zar nisu bile neke glasine da ce izaci film dbz?
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    bile glasine, al nadam se da nece izaci, jer ce biti prosjek ko mortal kombat (odn zesci krsh u slucaju ostalih nastavaka)...
     
  12. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Ako ko ima Voltron DVD ili DIV-X medije ili DBZ ili ove ostale, neka mi se javi na PM. Mislim da je to vrijedno kolekcije. :)
    Ja imam DBZ stvarcica samo. :)
     
  13. monK

    monK Komšija

    Ja kad sam bio klinjo meni ovo bio bezveze crtani. Asterix & Obelix mi jedino ostaju kao draga uspomena (nisam gledao film, niti kanim, ali bih crtiće ponovo rado odgledao)...
     
  14. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Zagledate previše u detalje. Ljudsko lice, ovo ili ono, hot rod, gej...

    Ko je kao klinac gledo Transformerse, gledat će i film.

    Ko nije, i kome se nije svidio crtani, neće ni film.

    A vjerovatno ima neka treća opcija, među opcija, nešto inverzno.
     
  15. 3125

    3125 Komšija

    Ma komplet robotech je komercijalno smece. Inace su sve americke sinhronizacije tesko smece (a inace sam protiv bilo kakve izmjene originala), a cisto sumnjam da ce neko ubacivati beogradske u ripove sa novih dvd-ova. Koga original zanima, nedavno (relativno) su izbaceni remasterizovani dvdovi SDF-a i SDC-a i za oboje se mogu naci odlicni H.264 ripovi. Za mospeadu vec postoje solidni ripovi (DVDovi nisu bili kriza, kao za prva dva serijala).

    A ovi dbz gayevi nek se roknu.
     
  16. iPlay

    iPlay Komšija

    Cuj smetalo, mama mi mazala krisku i davala jer nisam htio za stolom da jedem dok transformersi ne prodju! :D
     
  17. vnm_

    vnm_ Komšija

    NEEEE, Optimus Prime mrda usnama dok prica??? pa prebolio sam i da je BumbleBee Camaro, i da Optimus ima gay vatru po tijelu, i da se Megatron ne pretvara u pistolj...ali ovo je preslo svaku granicu, apsolutno neprihvatljivo :mrgreen:
     
  18. Loki

    Loki Komšija

    Ne kakite, biće film mjera sve da nema veze sa crtićem. :)
     
  19. iPlay

    iPlay Komšija

    Sto nam rece! :D