trazili ste - evo vam :)

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 15, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

    Dakla, evo i famozne sekcije za konzole.. Lijepo molim da se ne pretvori u sony fan club 8)
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zahvaljujem najljepse. Trudicemo se da ne bude fanboys-a i fanovskih izljeva. Samo teba staviti kao opis foruma: "
    Dio namijenjen za raspravu o konzolama PROSLIH, sadašnje i nove generacije!", jer su Nintendo, Atari i Sega pravili konzole dok je Sony stancao kasetne Walkmane i Microsoft radio Windows 1.0 :mrgreen:
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Hehehe ima nas :mrgreen: Koliko :?: Dvoje :mrgreen:

    Eh ko ovdje podje sa spamom i slicnim nus proizvodima jadna mu majka. :mrgreen:
     
  4. Esh

    Esh HWB

    sto dvoje? imam i ja, samo sto sam ja trenutno zauzet sa konzolom iz evil empire-a :)
    usput, ne mislim da cemo diskutovati o tako starim konzolama :mrgreen:
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Ko kaze? :mrgreen:
     
  6. Esh

    Esh HWB

    future xbox 360 owner :twisted:
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    i ja to kazem

    samo sto sam ja "future ps3 owner" il "future nex-gen consoles owner"
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    e jos da se neko javi ko kaze da ce uzeti Revolution. :mrgreen:
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    mislis na nitendo???

    pa da je meni xbox360 il ps3 i rahat sam 10godina


    nego sto se tice cijene (vidio samne nema nipkvirne za xbox a kamoli ps3) sta mislite hocel bit ispod 500km da pocnem skupljaat ili da cekam dvije-tri godine od izlaska???
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Gaming industrija seli na konzole (mozda samo hardcore D&D RPG igre ostanu na PC-u).

    A od konzola moj glas ide na PS3.
     
  11. jeretik

    jeretik Komšija

    Gaming industrija je oduvijek zabavnija na konzolama, nego na PC-u. A nikad neće u potpunosti preselit, zbog proizvodjaca novog hardvera - automatski im ode poso ako se popularizovanjem konzola standardizuju konfiguracije za igranje :D
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Xbox je ništa drugo nego računar. I računar može biti konzola, sa dodatnom opremom naravno. A imate i TV-out.
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Ne moze, zbog optimizacije igara. Ako su hardver konfiguracije standardizovane kao sto je slucaj kod konzola, onda se developeri mogu fokusirat samo na sadrzaj igre, ne moraju brinuti o kompatibilnosti sa razlicitim konfiguracijama i pracenju tehnologije, pa tako i igre budu brze gotove i budu zabavnije. A to kod PC-a nije slucaj, kod PC-a se mora na sve misliti, a ne samo na sadrzaj.
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Zna se kako je xBox proshao u Japanu zbog svojih PC afiniteta.
     
  15. monK

    monK Komšija

    Meni se ne sviđa dizajn xBoxa...
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    VHS Recorder iz zlatnih 80'tih.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    hahah, sony fan club definitivno 8)
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nisam mislio doslovno, ali u principu može. Ko kaže da ja ne mogu natjerati neku igru da leti kao na konzoli? Sve ima svoje prednosti, ali ja ni ne pomišljam da nabavim konzolu jer mogu imati nešto slično i sa kompjuterom, a TV mi je odmah desno.
     
  19. jeretik

    jeretik Komšija

    Ebga skuplji kompjuter puno. Da bi SVE letilo, treba bas istrest pare

    Then again, na konzolama nema Fallouta 2 :D
    Rise Of Nationsa...
    3D Marka :)
     
  20. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    A ni Hearts of Iron 2...