Treba mi pomoc oko graficke kartice

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by ahila, Nov 24, 2005.

  1. ahila

    ahila Guest

    Da li neko moze da mi pomogne da napisem seminarski rad tema graficka kartica.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja sam radio maturski u srednjoj skoli na tu temu, ali to je bilo prije tri godine tako da je materijal zastarjeo. :|
     
  3. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Nabavi par casopisa u kojima su kvalitetno napisani i odradjeni testovi grafickih kartica i rijesio si problem. A tu je i internet, ne mislis valjda da ce ti neko dati gotov rad. Moras da se potrusis.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nije sve u testovima. potreban je istorijat, tehnologije koje su se koristile, api interfejsi, dijelovi, standardi... pa onda uvezati sa monitorima i nacinima prikaza slike, rezolucije, boje, vesa standard...
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

  6. Sleeper

    Sleeper Komšija

  7. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

  8. [tota]

    [tota] Aktivista

    Eto HamziBeg ti je dao sve linkove, potrazi jos povijest, velike igrace poput Diamonda, 3dfx ....
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  10. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    I ja sam naveo na BH, ali evo i kod mene i kod BiceBolje zezaju šuškavci (ne znam kome pade napamet praviti link sa njima) pa ih forum ne pozna kao link i stane to... ne klikaj na njega vec prekopiraj... :)
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    To je radi wikipedije, sve se mora pisati PRAVILNO.