trebam pomoc ljudi

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by grunf, Jul 11, 2004.

  1. grunf

    grunf Novi član

    ubih se trazeci program recognita verzije 5
    niko u gradu sarajevu to nema (ni dilla ni oni u cd aleji u rs-u)
    ja sam imao ali je nestalo (citaj dao pa zaboravio kome)

    ako neko ima javite mi pod hitno .
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Ostavi recognitu.

    abbyy fine reader je 1000000x bolji.

    Vjeruj mi koristio sam oba i ovaj abby je stvarno najbolji, text prepoznaje savrseno (samo trebas skinuti dodatak da prepoznaje nasa slova( ćžčđ).
     
  3. grunf

    grunf Novi član

    ma znam ja ali program saljem mojima koji nemaju zive veze kako raditi nadogradnje i sve te gluposti. sto je program stariji to njima lakse za shvatiti (a meni za objasniti) :)
    ako znas nekoga ko to ima javi . platit cu za program samo javi jer mi je frka
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    da si mi rekao prije (sredinom 6. mjeseca) uzeo bi iz skole pa bi ti poslao, ali sada nemam taj CD, a nemam nit przilice da skinem sa neta pa da ti sprzim :(.
     
  5. grunf

    grunf Novi član

    kvaka je sto ga nema na netu vise a preko emule sam nasao ali nikako da skine (ima i iso image ali je frajer koji ga ima na svom kompu out of action)
    na poslu imam pravo dobru vezu ali nisam nasao za skinuti (sem mozda demo verzije ali to nije to)
     
  6. grunf

    grunf Novi član

    ako znas nekoga ko to ima neka napravi kopiju platit cu mu nije frka samo da nadjem jer nema niko pa cak ni dilla (rusco mozda ima ali je u fazi selidbe pa nemoze ni da provjeri)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    pogledaj pm 8)
    inace u sam tek iza 12