Trebam pomoc (pad fps-a)

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Tomke, Nov 14, 2018.

  1. Tomke

    Tomke Guest

    Kada igram bude oko 60% pa nakon nekoliko minuta se poveca na 95-100% i tada se desi lag tako nekoliko sekundi pa se vrati na 60% i lag nestane
     
  2. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Pa opet me nisi shvatio, nemoj gledati total cpu usage nego drzi otvoren task mngr pa kada se desi lag pogledaj koji procesi zauzimaju koliko %
     
  3. Tensai

    Tensai Komšija

    bezveze se peglas i gubis vrijeme. Ako si u Sarajevu mozes rjeseit problem u roku od pet minuta. Javi mi se u PP i dobices novu napojnu. Ako ne bude do napojne ja ti vratima pare nazad.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jedan od glavnih razloga losih performansi u igrama je losa napojna, ta MS je zaista losa.

    Prati malo u igrama stanje napojne jel se pregrijava i da li je bucna. Mozda je na izdisaju pa da ne povuce ostatak konfe sa sobom.
     
  5. Tomke

    Tomke Guest

    mobsterc kada budem igrao praticu pa cu napisati

    Temsai rekao sam vec , nisam u sarajevu , znam da hoces da prodas napojnu , ako bude do napojne razmislicu pa cu ti se javit

    Reventon da li ima neki program ili nesto da pratim kako se ponasa napojna
     
  6. Tensai

    Tensai Komšija

    uzmi skini AIDA64 i pogledaj da li voltaze odstupaju. pogotovo pod opterecenjem. recimo ako ti 12V pada ispo 10v onda napojna ne valja.