Trojan.Hacktool.Prockill.A

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by darior, Jan 6, 2007.

  1. darior

    darior Novi član

    Imam slijedeci problem... skinuo sam neko sr***e sa neta, i skenirao sam taj file sa bit defenderom prije nego sam ga install, nije nasao nista.
    Medjutim, u toku instalacije je prijavio vise nekih virusa, i pisalo je da racunar nije zarazen. Nakon sto sam deinstalirao dati software, izbrisao taj file i obavio deep scan, javlja mi slijedece:
    [​IMG]
    Ima li neko prijedlog sta da napravim? :?
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Obrisi rucno. Pise ti gdje je!
     
  3. Sale

    Sale Aktivista

    Ako nebudes mogao rucno tek tako obrisati,
    onda nadi program "eraser" on moze bilo sto obrisati sto znaci oprez s programom :wink:
     
  4. zilo

    zilo Komšija

  5. darior

    darior Novi član

    Ljudi, hvala na savjetima.
    Obrisao sam ih rucno i skenirao jos jednom sa bitdefenderom i nije nasao vise nista.
    Hijackthis sam skinuo, i kao skenirao ali nemam pojma sta mi onaj log treba reci... Valjda sam cist sad!
    Hvala jos jednom :D
     
  6. zilo

    zilo Komšija

  7. darior

    darior Novi član

    Sve se cini ok, sem ove neke IP adress, za koju nemam pojma sta treba prestavljat...

    Do you know the IP or Domain '89.111.246.4 89.111.246.3'? If not, fix this entry.

    [?] - O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{DEB212E7-D6F4-4C2F-8E34-4848EF5786CA}: NameServer = 89.111.246.4 89.111.246.3
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne moras to brisati.
     
  9. darior

    darior Novi član

    Hvala! :smt023