Trojan Horse

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by zilo, Nov 30, 2005.

  1. zilo

    zilo Komšija

    Zakasnio si par sekundi :smt003
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    pošteno... smrdilo mi na neki spy po nazivu.

    jesil' čist sad?
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Sta da kazem,trzne screen ponekad,a errori iskacu kad se gasi.Al ne kontam ovo:instaliran mi NOD a u security centru mi kaze da mi je instaliran Avast.Da nije sta od Avasta ostalo hebem ga pa se svadja sa NOD-om,jos sam ga sa onim njihovim cleanerom izbrisao.Moram se zarovit u registry...
     
  4. monK

    monK Komšija

    jedino što mi još pada na pamet jeste da ti je ovaj lsass.exe zaražen, jer su naveli da se to dešavasa run.exeom, ali sad kako se to odražava na rad sistema nemam blage

    Zvrčka je u prvom slovu, isass.exe je virus, ali su oni stavili veliko I kako bi se poklapalo sa L malo > što je naziv za sistemski proces

    ništa te ne košta da provjeriš i to

     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Evo uhvatio sam nekako print screen ovih errora.Prvo mi iskoci ovaj error:
    [​IMG]

    pa kad idem na okay onda iskoci ovaj:


    [​IMG]

    onda kada idem OK ponovo se pojavi onaj prvi error i onda se nekolilo puta vrte tako dok se ne ukinu skroz.
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Instalirao sam ovaj SpyCatcher sto daimmyo dade,i nadje mi ovo:

    [​IMG]

    OKiro sam pa cemo vidjeti hoce li sta iskakati.
    Sad ga ne bi formatiro da mi neko plati.Ustrajat cu u borbi protiv ovih pogani do iznemoglosti :smt003

    Hvala svima koji su svojim comentima pomogli u rjesavanju ovog jos uvijek nerazjasnjenog problema.


    EDIT : 5.12.(2:30): E, daimmyo sto najeba zbog ovog SpyCatchera.Dodjem maloprije iz skole.tapnem dugme na kanti.Upali se comp al samo wallpaper na par secundi(nema Win explorera)pa odma automatski log off,pa log on,pa log off,morao sam u safe mode da se kotarisem ovog programa i sad prodiha.Nego neko mi rece da bi uzrok iskakanja ovih errora mogla biti ram memorija :? :? :?
     
  7. monK

    monK Komšija

    jebi ga, nisi njega trebao instalirati, to sam ja kopirao samo zbog objašnjenja...

    trebao sam to naglasiti, moja greška, sorry...
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Kein Problem :wink: