UEFA Champions League Fantasy Football

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Sep 27, 2011.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    poz, ja napravio team, da vidim imal jos ko da igra ovo, ako ne da posavjetuje koga da ubacim veceras, a isto tako mozemo i mi organizovat kao HWB takmicenje neko :)


    meni je uber interesatno.

    p.s. ako postoji vec tema ne vidjeh je prebacite/obrisite.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Šta ti je to? Može nekih informacija, štagod? :eek:
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    nije valjda da niko ne igra ovo ?


    Fazon je imas 100 bodova, skupis team, i cekas rezultate pravih utakmica. Tvoji igraci koji su igrali u (recimo vecerasnjim utakmicama) ako su dobri bili dobiju bodovam, bla bla bla :)
    Dream team sastavljas, skupis ekipu, i protiv njih se takmicis :D

    elem pogledaj :d
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Najviše me interesovalo da postaviš link, što ti nisi uradio, ali eto da se naći na netu. Sastavio sam tim, sad čekam rezultate :D Morao sam izbacit Luiza iz odbrane koji je dosta poena dobio prošlu tekmu da bih Torresa ubacio jer sam uvjeren da će ga uvalit ;)
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

  6. h2o

    h2o Aktivista

    A mogao si i kreirati ligu za forumase. Uglavnom, league code je: 259445-38129
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    o tome vam pricam :D sad cu napravit team :D
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ček, ti nama govoriš da igramo, a ti ni tim nisi formirao :eek:

    Eto upao sam u ligu :)
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma igram ja vec u jednoj ligi (firma..)

    ali volio bih i mi da se okupimo, ja sam eto prikljucio se, a i ostali :D bujrum
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Registrovao sam se, kako da uđem u to takmičenje nigdje ga na mapi... I ako može da mi ostavite Milan :D
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nema tu birat ti moras sastaviti tim sa igracima iz lige prvaka, max 2 ili 3 igraca iz istog tima. Pogledaj malo jednostavno je

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Maximalno 2 igraca iz bilo kojeg kluba. Interesuje me da li će se u kasnijim fazama moći promijeniti igrači?
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    nakon svakog kola (danas sutra) mozes 1 izmjenu vrsit, procitaj pravila :)
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pozdrav danas sam napravio klub usao u vasu ligu,ali nemogu da nadjem ni sakim igram ni kada ni nista,moze pomoc

    EDIT:napravio sam squad ali ne znam sta dalje :roll:
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma neigramo mi jedan protiv drugog. Nego si sastavio tim koji igra u ligi prvaka, tj igraci u tvom timu igraju u ligi prvaka. Ovisno kako veceras/sutra budu igrali, i kako budu bodovani, isti ce se sabirati i o tome ce ovisiti tvoja pozicija na tabeli :)
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Razumijem :lol: