Unreal 3 engine

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by syss, Dec 6, 2004.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    ko nije vidio nek proba sa neta skinut video ili screenshotove jer engine izgleda PRESTRAŠNO... po meni prvi real life look alike koji sam vidio do sada. i doom i hl2 pada u vodu... duboko u vodu. ček it aut obavezno!
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    fakat je mrak sa jos mracnijom konfiguracijom koju ce zahtijevati. sve ce bit ok dok ne izadje HL3 koji btw vec najavljen.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    kako je krenulo sa hl2, možda će mi djeca neki divlji release uspješno zaigrat.
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    U3 je stvarno zakon. Nema mu ravna.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    gledao sam jos onaj prvi trailer prije par mjeseci.. ludnica
     
  6. strawa

    strawa Aktivista

    jos kad bi bio upola zabavan kao unreal no1, pa kad bi jos mp dio (kao zasebna igra) bila blizu ut-u bilo bi veselo :)
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    tim sweny zna bubat samo engine tanak je za radnji
     
  8. Esh

    Esh HWB

    heheheh, dobra.. meni je u2 bio sasvim pristojan, mada je prica bila malo izlizana, no s dobrom idejom vjerujem da bi igra mogla postati hit, mada je jasno k'o dan da ce paznju opet usmjeriti ka engine-u, a ne ka samoj igri jer se, ponovo, i nisu proslavili sa licenciranjem unreal 2 (ut 20xx) engine-a...
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    unreal 2 sam pogledao uvodnu animaciju, napravio 5 koraka sa onim švejkom i uninstalirao... ima puno pametnijih igara.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    To jest, ali doticna igra ima najbolji efekat pucanja iz assault riflea nego bilo koja druga (rotirajuca, plavkasta paljba). Eto to je jedino sto mi se svidjelo. :mrgreen:
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    ja sam uzasnut dva najveca razocarenja
    unreal 2
    i
    painkiiller
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    da painkiller je na vrhu dosade i monotonije, skupa sa svim serious sam-ovima.
     
  13. djambo

    djambo Aktivista

    a jel neko uspio odigrat do kraja Will Rock
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    pa dosadio mi je prije ulaska u onaj hram... pokupio sam par ptičurina na nebu i unistaliro.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jesam ja - na kraju se protiv Zeusa boris, spasis curu, credits, ma znate vec. inace je puno losija od SSama, koji je barem meni sasvim OK igra. kazu da ce SSam2 imati engine au-par sa HL2 i Doom3 "masinama". bum videli. :mrgreen:
     
  16. iskusni

    iskusni Komšija

    Unreal 3 engine mi dere 60% procesora samo sa trailerom :shock: .Mogu mislit kad izađe igra kako će onda raditi... :lol:.Za Will Rock nikada nisam čuo.Sad imam POPWW.Preporučujem svima da je odigraju... :D
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    i serious je dosada monotono
     
  18. Sleeper

    Sleeper Komšija

    KOTOR 2 izlazi za 3 mjeseca(ako ne odgode)
    do tada nista pametno..... :(
     
  19. Esh

    Esh HWB

    ova je dobra 8)
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja slijedece hefte uzimam PS2 pa ce me San Andreas i Soul Calibur 2 grijati do KOTOR-a 2. :mrgreen: