1. Rodjo

    Rodjo Aktivista

    Zadnji mjesec sam uletio u minus 20KM, i to zbog upload-a, a posto sam u prosjeku u prijasnjim mjesecima imao po 700mb uploada,a sad 3.3Gb, vjerovatno je do neceg:), eh sad ako ima ko da zna u cemu je problem volio bi da da sto bolje rjesenje na isti:)
    I jos jedna stvar, kad ukljucim task manager imam oko 40 procesa, sto ja mislim nije normalno, a ima oko 5 ovih svchost.exe i to Local service, Network service ...
     
  2. zilo

    zilo Komšija

    Uredu je to svchost.exe.

    Upload mogu nabiti virusi i ostala gamad. Procesljaj comp sa nekim AV-om, a ako hoces stavi ovdje sliku procesa u task manager-u.

    Mozes jos i prekontrolisati protok sa netlimiter-om.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    za taj upload nekontam, imao si 700 mb pa sad 3.3 GB i pitas jeli do necega.. ne kontam

    za procese, kod mene ih ima naj manje 50 i sve radi kako treba, a polovina su SYSTEMSKI
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kod mene ih ima 26 :mrgreen:

    Wintask i pregledajte procese!
     
  5. shock

    shock Aktivista

    Najbolje je da prekontrolišeš te procese kao što ljudi kažu. Nije strašno ako ima više tih svchost.exe, ali pazi na ime procesa, čitao sam negdje da se jedan virus krije pod tim procesom samo što ima razmak na kraju imena, ovako "svchost .exe", ili neka druga varijanta. Također, imaš normalan proces "services.exe", ali isto tako i "service.exe" koji je virus.

    Prečešljaj nekim antivirusnim i antispyware programom.