USB cable problem

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by ziiika, Jun 23, 2006.

  1. ziiika

    ziiika Aktivista

    E imam problem sa usb cable od siemensa kupio sam ga novog al nece da se instalira, mislim nece da nade sebi odgovarajuci softver na cd, pa ako neko zna kako to instalirati bilo bi mi od pomoci
     
  2. Teoma

    Teoma Novi član

    potraži na web stranicama od proizvođača modema drajvere,i za ovo pitanje bi bio prikladniji podforum Podrška a ne GSM :roll:
     
  3. Chem

    Chem Komšija

    ma vezano je za mobitele al moze i podrska i ja imam isti problem,slomio sam se trazeci drivere al kabal nece ni da prepozna mobile a kamo li da salje podatke :cry:
     
  4. GV

    GV Komšija

    Jel kabl sa pijace, ako jeste nije ni čudo
     
  5. Eustace

    Eustace Aktivista

    da. sta mislite zasto su kabeli na pijaci 5KM, a u prodavnici 45?
     
  6. Chem

    Chem Komšija

    ma ja al i prije sam uzimao kabala za 3100 nokiu radilo bez problema al sad nece,nema sanse
     
  7. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    pa jesi li pokusavao da instaliras ono kao update driver u Device Menageru?? Ako tako nemoze onda ti taj driver na CDu nije od toga kabla, onda ga zamjeni ;)
     
  8. ziiika

    ziiika Aktivista

    ma ja sam skinuo sve drivere na netu sto postoje od tog usb cable al ni jedan ne odgovara
     
  9. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Pa onda ti kabal nevalja.. jel ti ga prepozna kao novi hardware kada ga ustekas i ono da pocne traziti driver za njega?? otidji i zamjeni gdje si kupio.. najpametnije je to neg se zajebavat..
     
  10. pac

    pac Komšija

    trba ti onaj debeli pinski nevalja usb
     
  11. ziiika

    ziiika Aktivista

    eee sredio sam stvar uzeo drugi usb cable( dobar je usb )