Uskoro na HWB-u!

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Jun 13, 2008.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    šta sule goes public? :D
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Otkriva seksualni život razer gaj.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    di ste njega dobili?

    ne mislim na suleta, njega se može u birtiji nać :D
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Imamo dobre odnose s njima pa je to neki prirodan nastavak saradnje. Trebali smo taj intervju napraviti na GDC-u, no ne idem u Njemacku pa to ovako moramo uraditi "elektronski" :]

    Jos najava, Gigabyte 780G ploca (s nekim novim detaljima u odnosu na ostale) te Scythe Ninja 2 hladnjak.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Neko je na moru, neko testira hardver, no kako god, uskoro dolaze i recenzije Foxconn BlackOps, PowerColor 4850/Sapphire 4850 Toxic, takeMS Mach2 DDR2-1066, OCZ Vendetta 2 i vjerovatno jos nesto sto sam zaboravio :]
     
  6. JasonH

    JasonH Aktivista

    Razer Piranha kad ce ovo
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Za par dana.
     
  8. JasonH

    JasonH Aktivista

    Posto sam neupucen ,
    Jel vi kada dobijete na recenziju neki proizvod , jel ostaje u Vasem vlasnistvu ili se to vraca ovome .. ako nije nista od ovoga molio bi da mi objasnite kako to ide :D
     
  9. TopniK

    TopniK Komšija

    Proizvod se vraća. Barem je tako u drugim slučajevima. Sumnjam da Audi ostavi svoj novi model RS-a svim magazinima koji dobiju isti na test-recenziju.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Ovo je tema namijenjena iskljucivo najavi novih recenzija i clanaka na HWB-u. HWB je ozbiljna organizacija koja nema namjeru objavljivati nacine poslovanja na forumu pa su ovakva pitanja ili pitanja o nasoj vrijednosti smijesna i nepotrebna.

    Molim da se dalje na diskutuje izvan teme!
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Uskoro objavljujemo recenziju HD 4830 uz direktnu usporedbu sa 9800 GT, par P45 ploca, AVC Black Samurai cooler, Cooler Master UCP 900W i G. Skill 2x2GB DDR2 modula :)
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Fino, fino.

    Samo pazi da i vama ne uvale verziju sa 560 SP-ova. :D
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Problem je srecom lako rjesiv :)
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A dobro, ovo sam samo naveo da obratite paznju. :)
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Ako neko bude pretrazivao forum, evo i taj BIOS. Nasa recenzija ide za 2 dana :)
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Nismo odavno nabacili informacije o tome "sta se kuha", pa evo da spomenem da se u narednim danima moze ocekivati jedan kick-ass detaljan test SSD-a ponovo sa JMF602B (sta da se radi), round-up X58 ploca, nesto DDR2 memorije tj. novih brandova kod nas, round-up DDR3 tri-channel memorije i neke recenzije kulturnih grafickih kartica, tu i tamo :)
     
  17. GW

    GW Moderator

    To te ja pitam. :smt023
     
  18. mahe

    mahe Novi član

    Da li ce biti novih downloada na HWBase....Ovi trenutni su dobri,al zastarjele verzije :D
     
  19. nhooper

    nhooper Novi član

    Everglide DTKBoard Igre Tipkovnica je ono što mi se zaista sviđa pogotovo kad sam igrati igre. To je trajan i prenosiv, a to nije opasan kada je prisutan.




    0.20.2 je dostupna
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Postoji li šansa recenzije Biostarovih Tpower I55 i X58, izgledaju prilično dobro samo nigdje kvalitetnih recenzija o njima?