Vampire: The Masquarade

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dzahdo, Feb 22, 2005.

  1. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Ej ljudi de malo prokomentarisite o navedenoj igri... ja je evo instalirao pa me interesuje koji ej najbolji klan u igri sta mi je najbolje postavke podesit i to, i je li igra vrijedna da je igram?? samo me to interesuje , i naravno komenatirisite :D:D:D 8)
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    idi na pc.ign.com ili na http://www.gamespot.com pa vidi sta ljudi kazu. ja je licno nisam igrao, i ne privlaci me.
     
  3. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    :mrgreen: ok , hehehe, predobra igra al nista nevalja :mrgreen:
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    mene isto ne zanima nešto previše... jaran ju igra, al on je lud na te stvari i ne vjerujem njegovim preporukama.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    imao si recenziju u infu uz opis pojedinih klanova; ti to redovno citas, je l' de? 8)
     
  6. Spider

    Spider Aktivista

    Stela,stela :smt033
     
  7. jeretik

    jeretik Komšija

    Eeeeee, Vampire... Pored cinjenice da je igra izasla apsolutno nedovrsena, tj. neoptimizovana, valja spomenut da je rijec o je*eno dobrom RPG-u, pravo je zanimljiva. A Gangreli su najbolji i najlaksi, tu nema dileme...
     
  8. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    citam citam Enis "Spooky" Sahinovic napiso, de me metni u MSN listu opet enise izbriso si me, necu te vise nista pitat al nek te imam i nisi mi odgovorio kad sam ti cestio godisnjicu za INFO :( stavi me u msn molim te enisaga care, i hvala svima, al sam je uninstalliro :D:D:D glupa igra dao 12 KM djaba
     
  9. qyqyqq

    qyqyqq Novi član

    E, jedinica je najbolja (vampire masquerade:redemption). Ima bar neku priču, dva završetka (ili možda više-ne sjećam se), četiri lika za voditi, jako puno disciplina (kad si nabriješ likove, nepobjedivi su, s time da oni s manje inteligencije imaju sranja sa frenzy-em...no nitko nije pitao za jedinicu...sorry).

    Bloodlines se isplati igrati, ali samo jednom...tko voli nek izvoli i više puta. Da je bloodlines sa više likova i više disciplina bilo bi puno bolje...savršeno...još uz ovu grafiku na kojoj se vrti...bila bi jedna od najboljih igara.
     
  10. iskusni

    iskusni Komšija

    bloodlines je na početku zabavan ali kasnije postaje dosadan
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Troika zatvorena.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    skupa licenca+skupa izrada+mala prodaja=pa-pa
     
  13. Esh

    Esh HWB

  14. Esh

    Esh HWB



    Experience the next thrilling evolution of Battle Royale multiplayer action games set in the cult classic Vampire: The Masquerade universe where vampire sects are at war across the streets and rooftops of Prague.

    Choose your playstyle, go solo or together, battling rivals and the hostile Entity who’s hellbent on exterminating all vampires. Use your supernatural powers, weapons and blood to become stronger in order to hunt, fight and survive the night.

    The game is scheduled for release in the later half of 2021.

    https://www.sharkmob.com/projects
     
  15. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Da se upišem, nisam znao da ima tema :D

    Sharkmob mi djeluje k'o teška glupost, ali definitivno ću mu dati šansu jbg ipak se radi o VTM svijetu
    Moram vratiti originalnu igru u svoj backlog. Odigrao sam je dosta i onda stao i više nikad nisam nastavio, ne znam šta mi bi...