Vas browser

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Esh, Mar 29, 2004.

?

Vas browser je?

  1. IE

    13 vote(s)
    100.0%
  2. NN

    0 vote(s)
    0.0%
  3. Mozilla

    0 vote(s)
    0.0%
  4. Opera

    0 vote(s)
    0.0%
  5. Neki drugi

    0 vote(s)
    0.0%
  1. Esh

    Esh HWB

    Evo odlucio sam se pokrenuti thread u kome mozete napisati koji browser koristite..

    Koristio sam sve browsere, ponajvise NN/Mozilla, IE, Operu, a trenutno koristim MyIE http://www.myie2.com add-on za IE koji ima gotovo sve sto imaju ranije navedeni browseri, brz je i nema problema sa enkodiranjem stranica (zbog IE jezgre)

    Prilikom davanja odgovora u anketi oslonite se na core browsera - zbog toga nisam dodavao posebne browsere kao FireFox, MyIE i sl.

    Koja su vasa misljenja?
     
  2. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Pa meni je mozilla najodgovarajuća... nešto kao navika jer sam koristio Netscape još od vrezije 3.01 pa na dalje dok ga nisu ugasili, a sada trenutno koristim Mozilla FireFox 0.8 i za sada sam zadovoljan. Jedina mana naspram IE-a je što nema mogućnost da snima celu stranu kao web arhivu :( mada se nadam da jednog dana i oni ubace nešto slično :)
     
  3. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    myIE 2 koristim :D:D najbolji za mene :D:D
     
  4. antonio

    antonio Aktivista

    IE 6 Rules
     
  5. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

  6. AggressoR

    AggressoR Aktivista

  7. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Ma Mozilla je tata!!
     
  8. Esh

    Esh HWB

    mislim da svoje odgovore treba obrazloziti..

    konkretno, mozilla / opera imaju mnogo, mnogo vise mogucnosti od ie-a te izgovor "koristim ie od kad sam mal jer dodje uz windowse, brzo se starta i sve otvara" stvarno ne vrijedi..
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Rekoh , Opera mi se sviđa ... aLI , ne otvara neke stranice ispravno , pa dojadi ... i da to gore vrijedi!
     
  10. jeretik

    jeretik Komšija

    Ja koristim Mozilla Firebird - vrlo malo petlja po registry-ju, stabilan je i siguran. Opera mi se stalno rusio, a IE je supalj ko svajcarski sir.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    firebird > firefox : )
     
  12. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    http://www.xulplanet.com/ndeakin/arts/reasons.html
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    e ljudi da ja vas priupitam... koji je po vama najbolji pop-up blocker? moram neki stavit, al nisam do sad ni jedan isprobao... hoću da je totalno nenametljiv u radu (ne želim ni znat da postoji) i da dobro radi svoj posao.
     
  14. d0ga

    d0ga Aktivista

    za pop-up mozesh koristit Ad-Aware odlichan je za spyware..i tako mnostho tih stvari..a ima i tu opciju " pop-up block " i tako..odlichan..

    a crazy browser je isto tako kvalitetan i brz :) al trenutno koristim IE 6 i crazy broser.

    pozdrav :wink:
     
  15. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ja koristim Pop-Up Cop , nije los , ima dodatne opcije za iskljucivanje Java trikova na nekim sajtovima i one smetnje , a neki browseri imaju ugradjenu funkciju blokiranja popupova , a mozes skinut i http://toolbar.google.com/ , toolbar koji ima popup blocker , meni je dosad sve blokiro .. :D sretno
     
  16. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Mozilla Firefox ima u sebi integrisan PopUp bloker :)
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    uvjet je da ne mijenjam browser jer stalno ie koristim.